Rozpoznanie z Patrykiem planowałyśmy już od długiego czasu, jednakże w związku z sytuacją epidemiologiczną ciągle musieliśmy je przekładać. Na szczęście przyszła nam na pomoc technologia i spotkaliśmy się z naszym nowym marzycielem online. Patryk okazał się fajnym chłopcem, który lubi przedrzeźniać się ze swoją mamą. Widać było w każdej chwili piękną więź, która ich łączy. Dowiedzieliśmy się, że Patryk bardzo lubi chodzić do szkoły, a ulubiony jego przedmiot to matematyka. Szkoda, że w dzisiejszych czasach nauka odbywa się w atmosferze strachu przed koronowirusem, a teraz może okazać się, że Patryk wróci do nauki zdalnej. Cieszył się bowiem z powrotu do szkoły, bo mógł znowu spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy.

Zaczęliśmy rozmawiać o marzeniach, poprosiliśmy, aby wymienił po jednym marzeniu z każdej kategorii. Ale nie mieliśmy co pytać, czekała na nas gotowa odpowiedź. Okazało się, że Patryk ma już wybrane marzenie. Chce się spotkać z Dagmarą Kaźmierską, celebrytką, znaną między innymi z filmów Patryka Vegi i wielu innych programów reality show.

Kiedy zapytaliśmy dlaczego, okazało się, że oglądając filmy na Youtube z panią Dagmarą zobaczył u niej pewność siebie i hart ducha. Chciałby porozmawiać z panią Dagmarą i zapytać ją o to jak tę pewność siebie zdobyć, aby łatwiej było mu przejść przez życie.

Pamiętajcie, warto pomóc spełnić marzenie, nawet tak osobliwe. Choćby i po to, aby Patryk mógł powiedzieć „Marzenia się spełniają”! :)

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: 

Pamelą Struś

tel: 508-144-784

e-mail: pamela.strus@mammarzenie.org

lub wpłać dowolną kwotę na konto główne Fundacji

ING 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

tytuł: "Patryk, Szczecin - spotkanie z Dagmarą Kaźmierską"