Kochani, oddział Katowice melduje, że marzenie małego Kubusia o zabawkach z "Psiego Patrolu i Świnki Peppy" zostało spełnione! Pod drzwi naszego Marzyciela dostarczyliśmy kilka ogromnych pudeł, w których znajdowały się wszystkie wymarzone zabawki dla Kubusia.

Chłopczyk był pod ogromym wrażeniem, że to wszystko jest właśnie dla Niego. Przy rozpakowywaniu wszystkich paczek było mnóstwo emocji i Kubuś nie mógł doczekać się, kiedy wreszcie będzie mógł zacząć się tym wszystkim bawić. Wszystkich zabawek było tak dużo, że Kubuś na początku nie wiedział, którymi najpierw zacząć się bawić, ale po chwili rozkręcił się i przeszedł do najważniejszego - zabawy, która rozpoczęła się od składania bazy z "Psiego Patrolu", gdzie jak wiemy z relacji mamy ostatecznie wylądowała świnka Peppa :) Reszta pluszaków odnalazła swoje miejsce w namiocie z ulubionymi postaciami z bajki Kubusia.

Następnie z pomocą taty i braci - Antosia oraz Rafała, Kuba złożył tory z Psiego Patrolu oraz domek "Świnki Peppy", więc zabawa ruszyła pełną parą aż do późnego wieczora. Wszyscy poszli spać zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi po wieczorze pełnym wrażeń.

Kochany Kubusiu, mamy nadzieję, że dzięki tym wszystkim zabawkom chociaż na chwilę zapomniałeś o szpitalnych murach i mamy nadzieję, że nuda pójdzie w zapomnienie, a radość z zabawy nimi będzie trwała jeszcze długo! Kubusiu, ogromnie cieszymy się, że mogliśmy wywołać uśmiech na Twojej twarzy, życzymy Ci mnóstwo zdrówka i pamiętaj: nigdy nie przestawaj marzyć!!!

Panu Michałowi za umożliwienie spełnienia marzenia Kubusia - z całego serca ogromnie dziękujemy! :)