Kiedy podjeżdżamy pod umówiony adres, na podjeździe czeka na nas uśmiechnięta Lilka ze swoją mamą. Zaprowadzają nas do pięknego ogrodu. Jako że jesteśmy bardzo ciekawe poznania Marzycielki, od razu zaczynamy rozmowę z nią. Dziewczynka jest bardzo urocza i chętnie opowiada nam o sobie.

Mówi, że jej ulubionym zajęciem jest granie w gry na laptopie. Sześciolatka lubi także oglądać bajki i filmiki na Youtubie. Kocha koty i lalki, a jej ulubionymi kolorami są różowy i fioletowy. W przyszłości chciałaby zostać piosenkarką. Lila lubi też rysować. Prosimy ją o pokazanie nam któregoś z rysunków, o których opowiadała. Marzycielka biegnie szybko do swojego pokoju i, znalazłszy rysunek, przyniosi go nam i z radością patrzy, jak go podziwiamy. Dopiero teraz zdradza nam coś, co najbardziej nas zainteresowało - Lilka jest baletnicą! Chodzi na balet od ponad roku i to tam poznała swoje najlepsze przyjaciółki. Pokazuje nam, jak wygląda rozgrzewka baletnic i robi przed nami szpagat! Jesteśmy zachwycone!

Nadszedł czas na zdradzenie nam marzenia. Lilka praktycznie od razu, bez wahania, powiedziała, że marzy o różowym tablecie.

Bardzo cieszymy się, że miałyśmy okazję poznać tak cudowną Marzycielkę i mamy nadzieję, że jej marzenie spełni się jak najszybciej!