Przyszedł czas na spełnienie Marzenia Poli, małej pełnej energii i waleczności księżniczki, która marzyła o Białej lunecie do oglądania gwiazd i planet, na nóżkach i bez głowy, żeby nie podjadała kanapek i żeby było widać ufoludki. Wraz z rodzicami postanowiłyśmy zrobić jej wielką niespodziankę. Najpierw tydzień przed spełnieniem rodzice Poli opowiadali jej o wrocławskich krasnalach. 23 listopada wyruszyli na poszukiwania jednego z nich który ukrył się  w Szczecinie pod Pleciugą. Gdy go odnaleźli Pola zobaczyła wskazówki dla niej ułożone z kolorowych balonów oraz strzałek, kierujących ją do wnętrza Pleciugi gdzie czekały na nią ufoludki . Tanecznym krokiem zaciągnęły ją do sali w której odbył się premierowy spektakl „ Halo Ziemia”.

Wszystko było pięknie przygotowane, Pola wchodząc do sali niczego się nie spodziewała, do końca przedstawienie nie wiedziała co się dzieje! Na koniec przedstawienia wystrzeliły serpentyny i wręczyliśmy Poli prezenty. Białą lunetę  , globus do oglądania ziemi a w nocy konstelacji gwiezdnych oraz upominków przekazanych przez Pleciugę. Szok a zarazem szczęście bijące z Poli twarzy mówiło nam jedno – TAK SPEŁNIENIE SIĘ UDAŁO.

To był czas epidemii, więc spełnienie musiało przebiegać sprawnie, aby nikogo nie narażać, dlatego też odbyło się ono z zachowaniem wszelkich obostrzeń.

Nasza kochana Marzycielko, życzymy Ci dużo zdrowia i mnóstwa uśmiechu, identycznego jaki pojawił się podczas spełnienia marzenia. Niech twoja pasja się rozwija i daje Ci wiele radości.