Z Alą po raz drugi spotkaliśmy się na Skypie. Od naszego ostatniego spotkania minęło parę miesięcy. Nasza Marzycielka miała dużo czasu, żeby przemyśleć jakie jest jej największe marzenie.

Na początku postanowiliśmy jednak porozmawiać z dziewczynką o tym jak spędziła wakacje. Alicja razem z rodzicami i młodszą siostrą pojechała do Chorwacji. Ala pochwaliła nam się, że bardzo dzielnie zniosła wielogodzinną podróż samochodem. W Chorwacji codziennie, całą rodziną chodzili na plaże. Alicji wszystko się tam bardzo podobało z wyjątkiem temperatury morza, które było dla niej bardzo zimne. Nasza Marzycielka jest jednak bardzo odważna i parę razy udało jej się pomimo tego wejść do wody. Po powrocie z wakacji wróciła do szkoły, w której najbardziej lubi zajęcia z matematyki. Dziewczynka najbardziej lubi odejmować. Dowiedzieliśmy się też o koleżankach z klasy, z którymi nasza Marzycielka powoli się zaprzyjaźnia. Co ciekawe w jej domu pojawił się nowy członek rodziny - słodki piesek. Podczas naszego spotkania akurat miał drzemkę, dlatego nie mogliśmy go poznać. Ala obiecała, że przy kolejnym spotkaniu pokaże nam swojego nowego przyjaciela. Dziewczynka czuje się już coraz lepiej. Z jej twarzy podczas naszego spotkania nie schodził piękny uśmiech. Gdy już nadrobiliśmy to co wydarzyło się podczas tych kilku miesięcy postanowiliśmy zapytać Ale, czy podjęła decyzję jakie jest jej największe marzenie. Jest już pewna, że najbardziej marzy o wyjeździe do Disneylandu. Dziewczynka razem z mamą wielokrotnie oglądały zdjęcia i filmy z parku rozrywki dostępne w internecie. To tylko upewniło ją w tym, że bardzo chce tam pojechać.

Ala wie, że ze względu na epidemię będzie musiała poczekać na spełnienia swojego marzenia. Obiecała cierpliwie poczekać na wyjazd, chodź już nie może się doczekać na tę niesamowitą przygodę. My zrobimy wszystko, żeby Ala była zadowolona i żeby kiedy będzie już to bezpiecznie mogła spełnić swoje największe marzenie! 

Jeśli chcesz pomóc spełnić marzenie Alicji skontaktuj się z:

Joanną Pawlińską, e-mail: joasia.pawlinska@gmail.com , tel.: 694 270 091 

lub wpłać dowolną kwotę na konto:
  
26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 
 z tytułem:  Oddział Warszawa, imię, wiek i marzenie dziecka.