Drugie spotkanie z Tomkiem odbyło się po raz pierwszy w nowych realiach a mianowicie w wersji online. Osobiście bardzo się niecierpliwiłam, czy wszystko pójdzie ok. To było nasze pierwsze spotkanie online (moje i Karola) z Marzycielem. Z początku mieliśmy problem techniczny z prawidłowym połączeniem się. 

     Co tu dużo opowiadać. Udało się! Udało się porozmawiać z Tomkiem online. 

     Nasz Marzyciel jak również my cieszyliśmy się z ponownego spotkania. Nasza rozmowa z początku dotyczyła rzeczy codziennych, o tym jak się teraz Tomek czuję, co u niego słychać. My tez opowiadaliśmy jak wyglądają nasze dni. 

     Miałam takie fajne uczucie jakbyśmy się już znali z naszym Marzycielem od dawna. Mimo tego, że ograniczała Nas odległość bardzo miło  Nam się gawędziło. 

     Obecnie  Tomek stara się urozmaicać czas spędzany w sali szpitalnej. Bardzo chętnie mówił Nam o nowo poznanych zainteresowaniach, o tym jak wypełnia sobie chwile i o czym rozmyśla. Polubił tematykę kulinarną co fajniejsze myśli Nad pogłębieniem  wiedzy w tym temacie. 

    Marzyciel zdradził Nam jeszcze  jedną rzecz. Jak tylko będzie miał taką możliwość, przyśle Nam swoje ulubione zdjęcie. 

     W tym momencie postanowiłam zapytać Tomka czy już ma swoje największe marzenie, ponieważ bardzo chcielibyśmy je poznać. Nasz kochany Marzyciel podszedł do zadania bardzo poważnie. Poinformował Nas, że w tym momencie marzy o laptopie Lenovo Legion Y540-17i7 z podstawką chłodzącą i słuchawkami. Marzenie to pozwoliłoby i ułatwiłoby  Tomkowi rozwijać swoją wiedzę na różnych płaszczyznach i poszerzać swoje zainteresowania czy to kulinarne czy sportowe, naukowe itp.

         Mamy nadzieję i głęboko wierzymy, że Twoje Marzenie Tomku wkrótce się spełni. Cieszę się, że mogliśmy je poznać i przede wszystkim spotkać się z Tobą. Dziękujemy Ci za tak piękne Marzenie! 

Jeśli chcesz  pomóc w spełnieniu  tego Marzenia skontaktuj się z :

 Lidią Charchułą

e-mail: lidia.charchula@mammarzenie.org 

tel. 504576405

 

lub

 

przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

tytułem: Tomek – laptop Lenovo - o. Lublin 

 

W imieniu Tomka i całej Fundacji serdecznie dziękujemy! ☺ 

 

Relacja:

Lidia Ch.