Spełnienie marzenia Konrada przypadło w nietypowych okolicznościach. Pomimo tego, że nie mogliśmy spotkać się osobiście, postanowiliśmy jak najszybciej spełnić marzenie chłopca.

Z pomocą kuriera i mamy Konrada udało nam się w bezpieczny sposób dostarczyć paczkę prosto pod drzwi jego domu. Chłopiec jednak niczego się nie spodziewał i nawet jak  udało nam się połączyć z nim online przez kamerkę nadal nie był do końca świadomy co się dzieje. Bardzo miło nam było zobaczyć Konrada, chodź w tak nietypowych warunkach. Po przywitaniu się Konrad przywitał nas szerokim uśmiechem. Zapytałyśmy się go czy wie w jakim celu możemy dzwonić. Chłopiec wydawał się zdezorientowany, jednak w tym momencie do akcji wkroczyła niezawodna mama i wręczyła mu wyczekiwany prezent. Konrad od razu zrozumiał co się dzieje i ogarnęło go niesamowite szczęście! Chłopiec był tak podekscytowany, że z wielkim uśmiechem na twarzy zaczął rozrywać papier, w którym zapakowany był prezent. W końcu nastał ten moment. Chłopiec wyjął z opakowania swój wymarzony szary laptop oraz myszkę. Od razu otworzył laptopa i zachwycił się podświetlaną klawiaturą! Ze zniecierpliwieniem czekał on na moment, w którym będzie mógł w pełni korzystać ze sprzętu. Jednak najpierw musiał przejść przez ustawienia wstępne, co wymaga trochę czasu. Widać było, że zna się on na rzeczy i lepiej niż my wiedział jak wszystko uruchomić. Jak się okazało, laptop ten posłuży mu nie tylko do grania w gry, ale też do odrabiania lekcji .

Konrad całe spotkanie bardzo się cieszył i uśmiech nie znikał z jego twarzy. Niesamowitą  pomocą wykazały się także jego siostry, które pomogły nam udokumentować tę ważną chwilę zdjęciami. Mamy nadzieję, że Konradowi i jego rodzinie uda się jak najszybciej rozszyfrować wszystkie funkcje jego wymarzonego laptopa i że będzie on mu długo służył.

Szczególne podziękowania chciałybyśmy przekazać sponsorom marzenia czyli Szkole Podstawowej nr 38 oraz Przedszkolu nr 64! Dzięki Państwu największe marzenia Konrada mogło zostać spełnione!

Konradzie! Dzięki spotkaniu z Tobą uśmiech nie schodził nam z twarzy do końca dnia! Dziękujemy Ci za to! Jesteś wspaniałym chłopcem i pamiętaj, że nigdy nie można przestawać marzyć!