W czasie pandemii działania fundacji są często utrudnione. Często nie mamy możliwości poznania się z naszymi marzycielami. Ale nawet w ten sposób można poznać marzenia naszych podopiecznych. W środę spotkaliśmy się online z naszym marzycielem Antkiem.

Poprzednim razem nie udało nam się zdefiniować marzenia. Tym razem jednak było inaczej, nie tylko przez formę spotkania. Na początku odbyliśmy rozmowę z mamą dotyczącą stanu zdrowia Antka. Po chwili ujrzeliśmy uradowanego Antka, który tryskał energią i dało sie odczuć, że cieszy się na nas widok. Mama opowiedziała nam, że od czasu poprzedniego spotkania rozmawiali z Antkiem w celu odkrycia jego marzenia. Wydaje się nam, że udało się
to odkryć, gdyż w chwili gdy mama przyznała co jest jego marzeniem, na twarzy Antka ukazał się ogromny uśmiech, który mógł nas tylko utwierdzić w przekonaniu, że tym marzeniem jest Rower :) Antek miał już do czynienia z tym wehikułem, ale trochę bał się utracić równowagę, dlatego zadecydowali, że idealnym rozwiązaniem będzie rowerek trójkołowy. Dzięki swojej stabilności da naszemu Marzycielowi więcej odwagi na przyszłe wędrówki. Rower jest też świetnym rozwiązaniem dla Antka w obecnych czasach pandemii, gdyż wypełni mu wolny czas i da możliwość dodatkowej aktywności fizycznej.

Naszym celem jest  teraz uzyskanie środków oraz dopasowanie roweru do możliwości ruchowych Antka! Spokojnie, mamy w tym wprawę, w końcu marzenia to nasze drugie imię :)! Zatem bierzemy się do pracy, do dzieła!

Jeśli chcesz pomóc w realizacji tego marzenia, skontaktuj się z Natalią Kwietniewską pod numerem 511 418 944,  natalia.kwietniewska@mammarzenie.org  lub dokonaj wpłaty na numer konta 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z tytułem Antek, rowerek trójkołowy, o. Warszawa.