W niedzielne popołudnie, razem z Małgosią, wyruszyłyśmy na spełnienie kolejnego marzenia w 2020 roku. Michał miał zostać naszym drugim tegorocznym Marzycielem i drugim szczęśliwym posiadaczem laptopa. Tak się złożyło, że 2020 rok zaczął się w oddziale Olsztyn od spełnienia marzeń chłopców, a właściwie już mężczyzn, którzy lubują się w elektronice.

    Michał oczekiwał nas z niecierpliwością, już w drodze otrzymałyśmy pytanie, czy dotrzemy dziś. Byłyśmy już w trasie, ale leśnie zaułki, wiejskie dukty nie ułatwiały nam dotarcia do naszego Marzyciela. Ostatecznie, pilotowane telefonicznie przez mamę dotarłyśmy do celu. Michał będzie nieśmiały - o tym wiedziałyśmy i uprzedzały nas o tym Justyna i Wiola, wolontariuszki, które poznawały marzenie Michała. Ale co tam, nam doświadczonym żadna nieśmiałość nie straszna, szczególnie, że wieziemy marzenie. Takie przekonania nam towarzyszyły, dopóki nie przekroczyłyśmy progu pokoju Michała. Faktycznie nasz Marzyciel wyraźnie czuł się nieswojo w naszym towarzystwie i nawet atrakcyjnie zapakowane prezenty nie skłoniły go do spojrzenia w naszą stronę. Oczywiście podjęłyśmy kilka prób zaprzyjaźnienia się, ale chcąc aby spełnienie marzenia było dniem radosnym, wycofałyśmy się nieco zostawiając Michała w dobrych rękach mamy i brata. Zdystansowałyśmy się przekierowując rozmowę na bezpieczne tematy i pozwalając, by Michał z pomocą swoich bliskich rozpakował to co było jego marzeniem. Z ozdobnym papierem i kartonem poradziła sobie mama, natomiast przy zasilaniu, pierwszej instalacji i łączności internetowej niezawodny okazał się brat. Po dłuższej chwili Michał mógł w pełni wykorzystywać możliwości swojego sprzętu.

    Michale, bardzo cieszymy się, że Twoje marzenie się spełniło! Życzymy, aby to okno na świat było dla Ciebie źródłem wielu inspiracji i przyjemnej rozrywki.

      Jednocześnie pragniemy podziękować organizatorkom Festiwalu Rozwoju i Inspiracji Babafest oraz uczestniczkom i uczestnikom Baba Slow Fashion Show za udział w tym wydarzeniu. Dzięki środkom zebranym podczas tego wydarzenia marzenie Michała stało się rzeczywistością.

    Drogie BabyFest, miłą tradycją jest to, że zawsze staracie się uczestniczyć w realizacji marzeń, także tym razem czuć było Waszą obecność. Życzymy Wam wielu sił witalnych, energii i jakże ważnego zdrowia!