Moi Drodzy, 

niestety ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie mogliśmy spełnić marzenia Martiny o wyjeździe do Zoomarine, aby Martina mogła popływać z delfinami.

Nasza Marzycielka zmieniła więc swoje marzenie na gitarę elektryczną. Martina jest fanką starego, dobrego rocka i bluesa. Razem z tatą słucha zespołów, takich jak Led Zeppelin czy Deep Purple. A koledzy uczą ją grać na gitarze. Dotychczas koledzy uczyli ją na swoich gitarach, teraz przyszła pora, aby Martina otrzymała swoją własną i dalej rozwijała swoją pasję.

Do spełnienia marzenia doszło w tajemnicy przed Martiną. Poprosiliśmy o pomoc zaprzyjaźnionego z Fundacją basistę zespołu Bacteryazz pana Henryka Rogozińskiego.  Przyszliśmy z gitarą do domu marzycielki i… stała się magia – wręczyliśmy Martinie wymarzoną gitarę. Martina była w szoku przez cały czas, chyba przez cały czas nie dowierzała, że marzenia się spełniają.

Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Henrykowi za ogromną pomoc przy spełnieniu marzenia, Bez Pana, panie Henryku, nie dalibyśmy kompletnie rady. Bardzo dziękujemy za pokazanie na czym polega piękno gitary i jej brzmienia. Dziękujemy p. Henrykowi za poświęcony czas i za talent gry na gitarze. Życzymy dalszych sukcesów na estradzie i wydania kolejnych płyt.

Teraz przyszła pora na ciężką pracę Martiny. Mamy nadzieję, że kiedy już nauczy się grać i będzie już szlifować kolejne utwory na gitarze ze swoim zespołem lub solo to zaprosi nas na swój koncert.

Dziękujemy z całego serca firmie Thormann za pomoc w doborze sprzętu, za udzielony rabat i świetną obsługę. Chciałabym, aby każda współpraca wyglądała tak jak z państwa firmą.

Dziękujemy również naszemu sponsorowi – Fundacji DKMS – za cierpliwość i za wiarę w marzenia.  

A ja z całego serca dziękuję również Martinie za piękne i wyjątkowe marzenie. Cieszymy się, że możemy pomóc w realizowaniu Twoich pasji. Wierzę, że znajdziesz w sobie mnóstwo energii i siły do nauki gry na gitarze.

Do zobaczenia innym razem na marzycielskim szlaku.