Nie będziemy ukrywać, ze nie mogliśmy doczekać się spełnienia tego marzenia - w końcu każda z nas chce się poczuć czasem jak księżniczka. Nasza Marzycielka wyśniła sobie prawdziwy pokój księżniczki. W sobotę zatem wyruszyliśmy spełnić marzenie Anielki. Kiedy przybyliśmy na miejsce dziewczynka oprowadziła nas po swoim różowym królestwie. Główną role odgrywał różowy fotel oraz łóżko z różowymi akcentami. W pokoju nie mogło zabraknąć również toaletki, przy której Anielka układa swoje piękne ciemne włosy. Nic dziwnego, że nasza Marzycielka chciała mieć pokój o takiej tematyce skoro sama wygląda jak księżniczka. Różowa sukienka z tiulem i diadem to w końcu prawdziwe baśniowe atrybuty. Okazało się, że bycie księżniczką to za mało. Na własne oczy przekonaliśmy się o talencie artystycznym Anielki, którego dowody zabraliśmy ze sobą.

Dziękujemy całej rodzince za ciepłe przyjęcie, to dla nas zaszczyt, że mogłyśmy Was poznać i osobiście wziąć udział w spełnieniu tego bajkowego marzenia. Anielko- życzymy samych kolorowych snów w nowym pokoju :)

Spełnienie marzenia nie mogłoby się gdyby nie wsparcie osób o wielkich sercach. Dziękujemy organizatorom Biegowych Grand Prix Dzielnic Gdańska za zaufanie i możliwość udziału w kolejnej edycji biegów oraz wszystkim uczestnikom, którzy podczas wydarzenia odwiedzili licznie nasze stoisko. Dziękujemy!