Późnym popołudniem wyruszyliśmy z Warszawy do Płocka by zrealizować największe marzenie Szymona w postaci zestawu zabawek i gadżetów z bajki „Auta”. Gdy dotarliśmy na miejsce samochodem pełnym prezentów mieliśmy już gotowy plan. Było nas 4. Aby Szymonek nie doznał zbyt dużego „szoku” postanowiliśmy po kolei wchodzić z partią prezentów.

Gdy chłopiec zobaczył nas w drzwiach na jego buzi momentalnie pojawił się uśmiech. Od razu wiedział co jest grane! Z każda nowa dostawa prezentów jego radość była coraz większa! Nigdy wcześniej nie widzieliśmy Szymona tak szczęśliwego! Serce Szymonka skradła zwłaszcza plastikowa mini zjeżdżalnia z jego ulubiona postacią – Zygzakiem McQueenem. Następnie wziął do ręki piżamkę oraz pościel. Już wiemy że Szymon dziś wieczorem będzie śnił otulony swoimi ulubionymi postaciami z wszystkich stron. Kiedy marzyciel myślał, ze lepiej już być nie może mieliśmy dla niego kolejna niespodziankę. Połączenie tego co dzieci lubią najbardziej z największym zainteresowaniem Szymona - tort z motywem z filmu oraz figurka Zygzaka na samej górze. Radość była nie do opisania, a uśmiech nie zniknął z twarzy Szymka. Po uczcie nasz marzyciel przystąpił do rozplanowywania gdzie umieści swoje nowe zabawki. Piżamka rzecz jasna przygotowana wisiała już na szafce i tylko czekała, aż Szymon w nią wskoczy! Razem z braćmi zaczęli zjeżdżać ze zjeżdżalni oraz oglądać wszystkie tory i samochodziki - te większe i mniejsze.

Widać było ze chłopiec wręcz nie może się doczekać aż odpakuje wszystkie elementy i będzie mógł urządzić wraz z rodzeństwem prawdziwy wyścig! Radości nie było końca!


Szczególne podziękowania dla:
- Pana Łukasza Gutowskiego z rodziną – za pomoc finansową w spełnieniu marzenia
- pracowników firmy Nilsen – za pomoc finansową w spełnieniu marzenia
- dla Szkolnego Kółka Wolontariatu Szkoły nr 220 w Warszawie – za pomoc w spełnieniu
marzenia