Spełnianie marzenia Jarka zastało nas w nowej rzeczywistości. Wiadomo było, że nie będzie to typowa realizacja marzenia, nie pojawimy się w domu chłopca, aby być świadkami jego radości ze spełnionego marzenia na własne oczy.

Wymarzony telefon - Iphone 11 - został dostarczony do domu Marzyciela przez firmę kurierską. Jarek nie wiedział, że tuż po Świętach Wielkanocnych otrzyma niespodziewaną przesyłkę. Gdy siostra przekazała mu tajemniczy pakunek, nie wiedział, co kryje się w środku. Kiedy rozpakował kartonik, nie mógł uwierzyć, że w środku znajduje się jego wymarzony telefon. Ne spodziewał się, że w tym szczególnym czasie, kiedy światem zawładnął wirus, jego marzenie zostanie zrealizowane. Chłopiec nie krył radości i od razu rozpoczął programowanie nowego telefonu. Przesłał nam zdjęcia, podziękowania za tak miłą niespodziankę. Zaprasza nas również do siebie, kiedy już świat wróci do normalności i znowu będziemy mogli się cieszyć ze wspólnych spotkań.

 “Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki”. Jarkowi bohaterowi tej historii nie brakuje odwagii i siły wiary we własne pragnienia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zaangażowanym w realizację szóstej edycji Kolacji Marzeń za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy zrealizować to piękne marzenie.