Taki dzień jak ten wypatrywaliśmy z niecierpliwością od dłuższego czasu. Dzień, kiedy na twarzy Zosi zagościła radość ze spełnienia jej największego marzenia.

Jak tylko kurier dostarczył bezpiecznie wszystkie paczki z domkiem i lalką LOL, umówiliśmy się na spotkanie z Zosią online, która jeszcze niczego się nie spodziewała. Porozmawialiśmy o Świętach i feriach, które minęły i o grudniowym spotkaniu z niezwykłym gościem, jakim była sama księżniczka Elsa z ulubionej bajki Zosi „Kraina Lodu”. To właśnie podczas spotkania z Elsą, Zosia, przełamując swoją nieśmiałość, opowiedziała o swoim największym marzeniu, jakie właśnie lada moment się spełni. Gdy upewniliśmy się, że Zosia nadal marzy o tym konkretnym zimowym domku i wybranej lalce Lol o pięknych włosach z dodatkami, poprosiliśmy mamę, aby przyniosła niespodziankę (a właściwie przesunęła zza drzwi – ze względu na jej potężną wielkość i ciężar). Zosia z zaciekawieniem i niecierpliwością zaczęła rozpakowywać warstwy papieru, aż tu nagle ujrzała wymarzony domek z lalką LOL. Radość była ogromna! Każdy, najmniejszy element domku i lalki (a było ich ponad 100) wzbudzał u Zosi zachwyt i zaciekawienie. Z pomocą do składania domku przyszedł tata i pokój zamienił się w prawdziwy plac budowy. Widząc, że składanie domku idzie pomyślnie, a świat Zosi na dłuższą chwilę przeniósł się z naszego spotkania online do świata jej wymarzonych lalek, postanowiliśmy się pożegnać. Wraz z rozłączeniem pozostaliśmy z Zosią myślami i pewnością, że marzenie o domku z lalką to było prawdziwe Marzenie przez duże „M”.

Zosiu, dziękujemy Ci, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie i jesteśmy przekonani, że domek z lalką są pierwszym i najważniejszym krokiem do realizacji Twoich dalszych bajkowych marzeń, o których rozmawiałaś z księżniczką Elsą.

Droga poznawania marzeń Zosi była długa, ale pełna cudownych niespodzianek. Bardzo dziękujemy Alter Art za przekazanie biletów na przedstawienie Disney On Ice na Hali Torwar w 2019 r. Ogromnie dziękujemy aktorce p. Lidii Sadowej za wspaniałe spotkanie online, które pomimo pandemii dodało skrzydeł Zosi w odkrywaniu marzeń i z pewnością dodało ogromnej wiary w siebie.

Realizacja marzenia zdecydowanie nie byłaby możliwa bez wsparcia sponsora Millenium Bank, któremu jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc. Dziękujemy!