Nadszedł w końcu dzień, na który Oliwka nie mogła się doczekać – dzień spotkania z dziewczynami z zespołu My3. Od momentu ujrzenia jej w tym dniu uśmiech nie zniknął już do końca. Podekscytowana tym co miało się wydarzyć, nie mogła spokojnie usiedzieć.

Na początek czekał na nas koncert zespołu My3. Oliwka bawiła się wyśmienicie, a my razem z nią :) Jak na prawdziwą fankę przystało śpiewała każdą piosenkę i żadna nie była jej obca. Po koncercie w naszą Marzycielkę wstąpiło niepohamowane źródło energii, emocji nie było końca, a przed nią jeszcze spotkanie z dziewczynami. Na początku Oliwka mogła zwiedzić pokój, w którym dziewczyny nagrywają filmik, a potem w końcu spotkać się z dziewczynami. Oliwka wpadła w ramiona dziewczyn, co pięknie widać na zdjęciach. Swoim faworytkom przekazała samodzielnie zrobiony rysunek. Na pytanie czy spełniło się jej marzenie, bez wahania odpowiedziała TAK.

Bardzo serdecznie dziękujemy Tako Media sp. z o.o. sp.k. za możliwość bycia na koncercie i możliwość spotkania z dziewczynami My3 oraz Zespołowi My3 za serce okazane naszej Oliwce, za wspaniały prezent i przede wszystkim za spotkanie, które Oliwka z pewnością długo zapamięta.