27.06.2019 wybrałyśmy się z Pamelą do Gryfina, do naszej małej Marzycielki- Adelki.

Bardzo długo czekaliśmy na realizację wymarzonego domku. W końcu nadszedł ten dzień i szczerze mówiąc nawet my nie mogłyśmy doczekać się momentu, w którym pierwszy raz go zobaczymy.

Ciężko nazwać go domkiem, to prawdziwy pałac dla małej księżniczki! Przeszedł chyba oczekiwania każdego z nas - jest przepiękny.

Adelka była wniebowzięta i zachwycona swoim nowym „lokum”, w którym później piłyśmy herbatę i objadałyśmy się pysznymi czereśniami z drzewa obok. Z przesympatycznymi rodzicami Adelki cudownie spędzało się nam to czwartkowe popołudnie - byli równie zachwyceni jak i my. Teoretycznie jest to domek dla dzieci, ale praktycznie... każdy chyba o takim marzy. 

Adelka zaprosiła też swojego sąsiada, który z pewnością chętnie będzie przesiadywał tam całe dnie. Wspólnie graliśmy w nowe gry, których zasady zostały nam oczywiście objaśnione przez naszą Marzycielkę.

Szczerze mówiąc, w ogóle nie chciało nam się wracać do domów. Atmosfera panująca podczas spełnienia marzenia Adelki na długo pozostanie nam w pamięci i będzie wywoływać szeroki uśmiech na twarzy każdej z nas.

Nie zdziwi nas również, jakby Adelka już na stałe chciała zamieszkać w swoim własnym, prześlicznym królestwie...