Po kilku długich tygodniach oczekiwań marzenie małej Faustynki spełniło się.

Dzięki życzliwości wielu dobrych ludzi,  kilka dni po poznaniu marzenia dziewczynki zadzwoniła do Nas niespodziewana osoba.  Była to sama Królewna Śnieżka! Miała ona niewiarygodną wiadomość, iż niebawem odwiedzi swoją rezydencję w Przecławiu. Ta wieść bardzo nas ucieszyła, więc czym prędzej zaczęliśmy organizować  realizację tego niezwykłego spotkania.  

Gdy już nastał ten piękny dzień towarzyszyły nam ogromne emocje. Dane nam było w końcu poznać  bajkową postać, którą znaliśmy jedynie z opowiadań. Królewna Śnieżka przyjechała po nas białą limuzyną wraz z krasnalem Tomaszem. Następnie udaliśmy się do przedszkola, w którym na co dzień uczy się Faustynka.  Mała, cicha Księżniczka na widok swojej bajkowej idolki zaniemówiła. Usiadła nieśmiało obok Śnieżki i wraz z innymi dziećmi  uważnie słuchała bajki, którą czytała Królewna.

Po tym spotkaniu Królewna Śnieżka zabrała Faustynkę do swej rezydencji w Przecławiu. Tam spędzały swój wolny czas. Do momentu, gdy nagle  żona krasnala  Wesołka  przybiegła do salonu z niesłychaną  wieścią, iż do pałacu ma przybyć niespodziewany gość. Śnieżka wraz z marzycielką oczekiwały z niecierpliwością na Niego. Wtem nagle w drzwiach pojawiła się księżniczka Elsa, która na zaproszenie Centrum „Fantazja” w Rzeszowie zmierzała na spotkanie ze zgromadzonymi tam dziećmi. Faustynka bardzo się ucieszyła, bowiem księżniczka Elsa również skradła jej serce. Po krótkiej rozmowie Śnieżka oprowadziła swych gości po pałacu.

Na zakończenie krasnal Tomasz wraz ze Śnieżką i Elsą odwieźli Faustynkę do domu.

Tak to właśnie spełniło się piękne marzenie naszej podopiecznej. Faustynko, dziękujemy Ci za tak piękne marzenie. Dziękujemy również wszystkim dzięki, którym to marzenie tak pięknie i magicznie udało się zrealizować.

Dziękujemy Królewnie Śnieżce, Elsie, Krasnalowi Tomaszowi – osobistemu kierowcy limuzyny Śnieżki oraz żonie krasnala Wesołka, która na co dzień dba o Pałac Królewny w Przecławiu. Dziękujemy również Centrum Zabaw Fantazja za przysłane pozdrowienia oraz wyrozumiałość za spóźnienie księżniczki Elsy na spotkanie z dziećmi, dzięki czemu mogła ona spędzić więcej czasu z naszą marzycielką.

Faustynko, dziękujemy Ci za tak wspaniałe i niezwykłe marzenie.  Pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć !!!

 

Relacja i fotografie: Magdalena Ciołek