Ze względu na stan zdrowia i brak możliwości wyjazdu do Grecji, Karina zdecydowała się zmienić swoje marzenie. Na jej decyzję ogromny wpływ miała także jej nowa miłość – miłość do makijażu. Zdradziła nam, że od dawna interesuje się tą sztuką, ale kiedy trafiła w sieci na filmik na którym Pani Magda Pieczonka wykonuje makijaż gwiazdom, zakochała się w make-upie. Karina o makijażu mogłaby opowiadać godzinami, dlatego też jej wielkim marzeniem jest uczestniczyć w indywidualnym kursie makijażu na własny użytek pod okiem profesjonalistki Pani Magdy Pieczonki. Tak Karina pisze o swoim marzeniu:

„Panią Magdę znalazłam kiedyś na yt, gdyż nagrywa filmiki na których wykonuje make-up gwiazd. Od razu spodobała mi się sztuka makijażu. Czułam, że znalazłam swoje nowe hobby. Coraz częściej zaczęłam obserwować prace Pani Magdy i zauważać, że coraz bardziej mnie ta sztuka interesuje. Myślę, że cudownie byłoby poznać Panią Magdę – pozytywną i mądrą osobę, a przy okazji wysłuchać rad i nauczyć się dobrze wykonywać makijaż. Marzę o tym, aby przejść indywidualny kurs makijażu na własny użytek pod profesjonalnym okiem Pani Magdy Pieczonki”.

Karino, dziękuję Ci za tak fantastyczne marzenie sięgające gwiazd. Postaramy się ze wszystkich sił, aby mogło się ono zrealizować.