Tuż przed samym Sylwestrem odbyło się jedno z najbardziej intensywnych i angażujących spełnień, w których brałam udział. Spotkałyśmy się z naszą Marzycielką Natalią i Panią Anną Wójcik stylistką w jednej z dużych galerii handlowych w Poznaniu. Pani Ania zgodziła się pójść na zakupy z Natalią, aby doradzić jej co i jak kupować, aby otwierając drzwi swojej szafy mogła powiedzieć: „Nie wiem, na który zestaw mam dzisiaj ochotę” zamiast kultowego: „Nie mam się w co ubrać!”.

Natalia jest przesympatyczną, otwartą i pełną pasji dziewczyną, która poszukuje swojego miejsca w świecie. Uwielbia chodzić po sklepach, ale ma problem z decyzjami, ponieważ ma tak wspaniałą figurę, że praktycznie wszystko na nią doskonale pasuje, a tym samym rodzi pytanie: „co wybrać???”.

I tutaj do akcji wkroczyła Pani Anna Wójcik stylistka, która w przesympatyczny i ekspresowy sposób dała Natalii wiele rad dotyczących tego jak powinna się ubierać, jakie kolory do niej pasują i doradziła jak łączyć różne części garderoby i jak wybierać ubrania, aby nasza szafa stała się polem do eksperymentów z modą.

Byłam pod wielkim wrażeniem zaangażowania Pani Anny, która z wielką pasją podeszła do naszej zakupowej wyprawy sprawdzając wcześniej rozmieszczenie i zaopatrzenie sklepów, aby Natalia nie musiała się zbytnio męczyć podczas zakupów. Samo wybieranie ubrań dawało mnóstwo możliwości do rozmowy i rad o tym jak wybierać ubrania i łączyć je ze sobą. Ale i tak największe czary działy się w przymierzalniach, gdzie do jednych spodni Natalia mogła założyć kilka bluzek, sweterków i koszul, w każdej wyglądając wspaniale choć za każdym razem inaczej. Podczas tego „etapu” pani Ania pokazywała Natalii jak różne kroje, kolory i fasony zmieniają wygląd oraz figurę, opowiadała też o różnych małych „sztuczkach”, których można używać, aby zmienić proporcje ciała, rozświetlić twarz, zakamuflować to co nam przeszkadza a podkreślić to co w sobie lubimy. Za każdym jednak razem to Natalia podejmowała ostateczną decyzję, czy dana stylizacja przypadła jej do gustu.

Całe zakupy nie trwały długo, ale udało się skompletować nową szafę dla Natalii, w której znajdują się stylizacje na każdą okazję. A najważniejsze jest to, że Natalia może do woli mieszać ubrania ze sobą tworząc wciąż nowe kreacje, a dzięki radom pani Anny wie już jak to robić. Myślę, że takie zakupy byłyby spełnieniem marzeń wielu dziewczyn i kobiet, a nasza Marzycielka była wprost zachwycona tym, w jak przyjemny sposób można podejmować decyzje podczas zakupów, gdy ktoś inny tworzy dla nas różne stylizacji pytając tylko: „Jak się w tym czujesz Natalia?”.

Dzień spełnienia marzenia Natalii był pełen wyzwań, ale radość i niedowierzanie naszej Marzycielki, że tak szybko skompletowaliśmy dla niej nową szafę sprawiły, że nic innego nie miało znaczenia. Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc przy spełnianiu tak niezwykłego marzenia!

Dziękujemy Natalia za Twoje wspaniałe marzenie i cieszymy się, że mogliśmy pomóc Ci je spełnić.

 

Dziękujemy serdecznie:

  • Pani Annie Wójcik - za niesamowite zaangażowanie, otwartość, czas oraz wiele pozytywnej energii, którą się Pani z nami podzieliła podczas naszego spotkania! DZIĘKUJEMY!
  • Portalowi internetowemu Szczecin dla dzieci, który wspomógł nas w realizacji marzenia Natalii. DZIĘKUJEMY!