Piątek 13 nie zawsze jest pechowy  a na pewno nie dla naszej Marzycielki Julii, która właśnie w tym dniu udała się  w podróż, aby spełnić swe piękne dziecięce marzenie.  Julia po raz pierwszy leciała samolotem i mogła podziwiać świat  z  jego okien. Nasza marzycielka to bardzo odważna dziewczynka, ponieważ w ogóle nie bała się podróży  a lot bardzo jej się spodobał.  Jednak to kolejny  dzień przyniósł Jej najwięcej radości. Po śniadaniu udaliśmy się w podróż do Parku, gdzie .... Mieści się domek Świnki Peppy! Atrakcji było co niemiara.  Nasza mała podróżniczka, miała możliwość  lotu balonikami, odwiedzenia  zamku, oraz lotu samolocikami. Dużo radości sprawiła jej jazda na karuzeli, a także  szybki " powietrzny rejs" statkiem. Dodatkowo  mogła skorzystać  z szybkich kolejek, jak sie okazało Jula była w  swoim żywiole!  Na koniec  zabraliśmy  ze sobą dziadka Świnki Peppy oraz samą Świnkę Peppę, która towarzyszyła nam do końca podróży. Następnego dnia, Jula  mogła  przejechać się  różnymi transportami  publicznymi  dostępnymi w Londynie, a przy okazji pozwiedzać sam Londyn. Płynęła między innymi łódką po Tamizie, miała okazję zobaczyć miasto z lotu  ptaka przy pomocy kolejki linowej, a także mogła podróżować metrem oraz Czerwonym Autobusem. Niestety czas płynął nieubłaganie i pora  była wracać do domu. Szczęśliwa i spełniona Jula udała się na lotnisko. 

Julio, dziękuję Ci za tak wspaniałe marzenie w którym mogłam uczestniczyć , a także  poznać Twoich bliskich. Pamiętaj ,  Nigdy nie przestawaj Marzyć!

 

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania  zaangażowanym w realizacji niniejszego spełnienia marzenia :

Panu Marcinowi Życzyńskiemu ,  za możliwość przeprowadzenia zbiórki podczas koncertu " Elvis Festival 40th Anniversary",

ZSZP nr 11 w Rzeszowie , 

Parze Młodej Uczestniczącej w akcji " Zamień Kwiaty na Marzenia "

Panu Kamilowi , za wszelką pomoc i gościnność podczas pobytu w Londynie  

Serdecznie dziękujemy !

Relacja : Gabriela Nizioł