Marzenia się spełniają! Przekonała się o tym 13-letnia Emilka, która marzyła o tym, by zagrać w jej ulubionym serialu „M jak Miłość”. W spełnieniu marzenia towarzyszyła Emilce jej ukochana babcia Marta. Wyjechaliśmy z Rzeszowa w południe, by dotrzeć do Warszawy późnym wieczorem, dzień przed planowanym nagraniem.Stolica przywitała nas rzęsistym deszczem, ale wspaniały hotel w którym nocowałyśmy wynagrodził wszystkie trudy podróży.

Następnego dnia Emilka obudziła się bardzo wcześnie rano i już nie mogła zasnąć z emocji. Dzięki uprzejmości całej ekipy serialu „M jak miłość” mogłyśmy spędzić kilka godzin za kulisami serialu.

Zanim zaczęły się zdjęcia z udziałem naszej Marzycielki, zrobiliśmy kilka zdjęć w kuchni Barbary Mostowiak, w mieszkaniu Marty i Andrzeja, w sypialni u Marka i Ewy. Emilka była pod ogromnym wrażeniem, że może to wszystko zobaczyć i jak wiele osób jest zaangażowanych w pracę na planie. W końcu nadeszła chwila nagrania sceny z udziałem dziewczynki oraz jej ulubionych aktorek Barbary Kurdej-Szatan i Magdaleny Walach. Wszystko poszło bardzo sprawnie, w końcu Emilka chciałaby w przyszłości zostać aktorką. Była chwilka na rozmowę z aktorkami, panią reżyser i panią producent.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałe wrażenia, a szczególnie pani Karolinie Baranowskiej i całej firmie MTL Maxfilm Sp. z o.o.

Jednocześnie kierujemy słowa podziękowania dla  pana Lucjana Gorczycy za sfinansowanie niniejszego  marzenia.

 

Oczywiście nie możemy zdradzić wątku w którym zagra Emilka, ale zachęcamy do obejrzenia odcinka 1303 serialu M jak Miłość.

Relacja : Paulina Mazurek