Przepis na idealne rozpoczęcie wakacji – po prostu spełnij marzenie!

To właśnie 23.06 Wiktoria spędziła dzień w świecie mody. Dziewczynka gościła na pokazie kolekcji jesień-zima 2016/2017 polskiego projektanta Łukasza Jemioła.

Miejscem spełnienia marzenia była Warszawa. W związku z tym najpierw musiałyśmy pokonać podróż z Gdańska do Warszawy, a następnie przetrwać żar prosto z nieba. Jednak upał nie był dla nas straszny i uśmiech nie schodził z naszych twarzy.  Siły i energii dodawał na cel przybycia do stolicy, a mianowicie spełnienie modowego marzenia.

Najpierw odwiedziłyśmy miejsce pokazu jeszcze przed wszystkimi gośćmi. Wiktoria miała możliwość zobaczyć, jak wygląda przygotowanie do wieczornego show. Poznała modelki, zobaczyła, jak wygląda ich praca na samym backstage’u. Marzycielka miała również możliwość podpatrzenia  pracy najlepszej reżyserki pokazów mody, znanej z programu Top Model, Pani Kasi Sokołowskiej.

Ale to jeszcze nie był koniec niespodzianek na ten dzień. Wieczorem udałyśmy się na Pokaz Mody. Wiktoria siedziała w pierwszym rzędzie wśród znanych osób z polskiej telewizji. Sam pokaz był jednym wielkim show, które zrobiło olbrzymie wrażenie na naszej Marzycielce. Jednak najbardziej spodobały jej się modelki w pięknych stylizacjach i cudownej kolekcji. Wiktorii uśmiech nie schodził z twarzy J W jej oczach było widać szczęście i niedowierzenie, że marzenie naprawdę się spełnią. Dopełnieniem były pogawędki ze znanymi osobami i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia.  Jak również poznanie jednej z uczestniczek przyszłego sezonu Top Model.

Kulminacją tego dnia było odczytanie dyplom przy samym projektancie i przy fotoreportach. Wiktoria choć na chwilę mogła poczuć się jak prawdziwa modelka! :)

Kto wie, może już nie długo zobaczymy Wiktorię w roli modelki na jednym z pokazów! :)

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Dyks, Pani Natalii Pelak oraz Panu Łukaszowi Jemiołowi za pomoc przy realizacji spełnienia tego pięknego marzenia.  Dziękujemy, że potrafią Państwo docenić siłę marzeń :)

Wiktorio, dziękuję Ci za wspaniałe marzenie i za to, że mogłam pomóc Ci je spełnić. Trzymam mocno kciuki, aby to nie był koniec wielkiej przygody w świecie mody !!!!! Pamiętaj, nigdy nie przestawaj marzyć, bo jak już wiesz, marzenia NAPRAWDĘ się spełniają.