3 grudnia świąteczne ciężarówki Coca-Coli 2016 dotarły do Katowic gdzie zaparkowały na placu przed kultowym Spodkiem.

W tym oto dniu miało się spełnić marzenie Olafa o spotkaniu z Rezim.

Całe wydarzenie jak i przygotowania do niego wzbudziły wielkie zainteresowanie mieszkańców Katowic i okolic gdyż prócz cieżarówek czekały na nich moc atrakcji. Najmłodsi uczestnicy mogli spotkać się z Mikołajem, starsi wziąć udział w konkursach. Cały event ptowadzony był przez Macieja Dowbora - prezentera telewizyjnego.

Podczas całego przedsięwzięcia zaplanowano również spotkania z Youtuberami. wśród których znaleźli sie: Rezigiusz, Ajgor Ignacy, Martin Stankiewicz, czy Agata „Dziarma” Dziarmagowska.

Przechodząc do sedna, z Olafem i jego rodzicami spotkaliśmy się przed bramkami, chwile później wyszła po nas Managerka Reziego, która zaprowadziła nas na Backstage gdzie Olaf miał spotkać się ze swoim idolem, ale najpierw każdy z nas otrzymał VIPowską przypinkę Coca-Coli, dzięku której mogliśmy poruszać się po strefie dla artystów. Zaraz po przekroczeniu bramek, Monika - manager Reziego - zaprowadziła nas w miejsce w którym Olaf spotkał się ze znanymi youtuberami, którzy bardzo chcieli go poznać- oczywiście z wzajemnością, a chwilę później pojawił sie Rezi, Olaf z wrażenia zaniemówił, ale Rezi tak go zagadał, że nawet nie musiał :) ReZigiusz okazał się bardzo sympatycznym chłopakiem, kontaktowym i otwartym, nic dziwnego że młodzi ludzie go uwielbiają, sama byłam nim oczarowana, szczególnie że ReZi udziela się charytatywnie, latem 2016 roku zebrał 300 tys. złotych dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, takie działania zasługują na wielki szacunek.

Pierwsze spotkanie Olafa ze swoim idolem niestety było stosunkowo któtkie ponieważ ReZi musiał uciekać na scenę, ale obiecał wrócić dokończyć rozmowę.

Mimo ujemnej temperatury atmosfera była gorąca, zaróno przez emocje jak i namiot VIP w którym mogliśmy się ogrzać, napić czegoś ciepłego i poczekać spokojnie na ReZiego. Praktycznie przez cały czas oczekiwania na ponowne spotkanie Olafa ze swoim idolem towarzyszyła nam Monika, dzięki czemu czas oczekiwań był jeszcze milszy:) Po około półgodzinnych oczekiwaniach Rezi zawitał w namiocie w którym się znajdowaliśmy i całkowicie zagarnął Olafa, niestety to o czym rozmawiali jest dla mnie tajemnicą, ale faceci mają swoje tematy o których niekoniecznie muszą wiedzieć kobiety :) ale patrząc na twarze chłopaków, rozmowa musiała być bardzo zadowalająca dla obydwu stron. Meritum całego spotkania okazał się film z pozdrowieniami który chłopaki nagrali na końcu ich spotkania, kto wie może będzie to początek kariery na Youtube dla Olafa :) W każdym razie trzymamy za to kciuki!

Całe wydażenie było wyjątkowe, Olaf był przeszczęśliwy że w końcu spełniło się jego marzenie i mógł osobiście poznać swojego ulubionego Youtubera :)