W upalne czwartkowe popołudnie wybraliśmy się do domu naszej nowej Marzycielki. Zuzia to bardzo mądra, grzeczna, odważna i piękna dziewczynka.

Od razu przypadliśmy sobie do gustu i rozmawialiśmy z nią o wszystkim. Dowiedzieliśmy się o niej mnóstwo ciekawych rzeczy. Swoimi zainteresowaniami, doświadczeniami i pasjami mogłaby obdzielić niejednego dorosłego. Nasza Marzycielka ma już za sobą wspaniałą sesję fotograficzną, podczas której reklamowała ubrania dla dzieci. Załączamy dwa zdjęcia Zuzi- modelki. Każdy chyba stwierdzi, że jest urodzoną modelką. Jej tata zaskoczył nas, gdy pokazał zdjęcia Zuzi która uprawia już wspinaczkę na skałach. Dziewczynka nie boi się wysokości i już zapowiedziała rodzicom, że jak tylko wyzdrowieje pojadą całą rodziną na wspinaczkę. Dziewczynka jest fanką bajki Kraina lodu i lubi układać klocki Lego dla dziewczynek i to bez instrukcji!

Zuzia uwielbia też marzyć ;) Ostatnio wymarzyła sobie aparat fotograficzny i dzień przed naszym przyjściem to marzenie zostało spełnione. Dla nas przygotowała inne, szczególne marzenie. Zuzia marzy o piętrowym , białym łóżku aby mogła spać na nim wraz ze swoim małym braciszkiem- rozrabiaką – Adasiem. Zuzia bardzo kocha swojego małego braciszka i myśląc o nowym łóżku nie myślała tylko o sobie. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić jej wspaniałe marzenie jak najszybciej. Już my się o to postaramy ;)