Wczesnym popołudniem, w niedzielę wyjechaliśmy z Krakowa na spotkanie z naszą czternastoletnią marzycielką – Marceliną. Odwiedziliśmy ją w jej domu, w którym panowała radosna atmosfera oczekiwania na spełnienie wspaniałego marzenia dziewczynki, którym było zaśpiewanie na scenie z jej idolem, Dawidem Kwiatkowskim. Niedługo potem, już razem z Marceliną udaliśmy się do Nowego Sącza gdzie pani Elżbieta Kapuśniak, świetna fryzjerka, przygotowała dla przyszłej gwiazdy wieczoru odpowiednią fryzurę i makijaż. Następnie udaliśmy się na miejsce koncertu gdzie zostaliśmy zaproszeni za scenę gdzie mogliśmy w spokoju oczekiwać na przybycie Dawida.

Po krótkim, jednak pełnym napięcia oczekiwaniu, podczas którego zastanawialiśmy się wraz z Marceliną jak przebiegnie upragnione spotkanie, a przede wszystkim występ na scenie, naszą uwagę przykuło małe zamieszanie. Okazało się, że właśnie na miejsce przybył Dawid Kwiatkowski. Bardzo ciepło, z nieukrywanym wzruszeniem powitał on dziewczynkę, porozmawiał z nią i wręczył liczne upominki związane z trasą koncertową. Marcelina również przygotowała dla niego prezent – własnoręcznie narysowany portret piosenkarza (oprócz muzyki olbrzymią pasją naszej marzycielki jest tworzenie portretów). Po tym krótkim lecz pełnym emocji spotkaniu nadszedł czas na przygotowanie się do występu. Marcelina miała zaśpiewać jedną ze swoich ulubionych piosenek pod tytułem „Na zawsze”, która zaplanowana była w połowie koncertu.

W końcu nadszedł czas, kiedy Marcelina pojawiła się na scenie. Widownia powitała ją z wielkim entuzjazmem, a Dawid przed rozpoczęciem piosenki opowiedział o mocy jaką mają marzenia. Występ był tak niesamowity, że na pewno zapisze się on na długo w pamięci wszystkich obecnych. Wywołał on widoczne wzruszenie wśród widowni, która była zachwycona występem Marceliny i determinacją z jaką, mimo licznych trudności, dąży do spełniania swoich marzeń. Po zakończonym koncercie piosenkarz jeszcze raz spotkał się z Marceliną i podziękował jej za tak wspaniałe przeżycie.

Marcelina jest idealnym przykładem na to, że każde, nawet najbardziej śmiałe marzenie może się spełnić, jeśli odpowiednio mocno się w nie wierzy. Jednak nawet najwspanialsze marzenia potrzebują czasem odrobiny wsparcia ze strony innych. Dlatego chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, bez których ten dzień nie stał by się tak wyjątkowym. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały nam podczas spełnienia marzenia oraz wszystkim zaangażowanym w organizację koncertu. W szczególności chcielibyśmy podziękować wspomnianej już wcześniej pani Elżbiecie Kapuśniak, a także pani Małgorzacie Grybel, pani Małgorzacie Olszak, panu Sebastianowi Wrzoskowi, panu rzecznikowi prasowemu prezydenta Nowego Sącza za zdjęcia i oczywiście osobie, która sprawiła, że ta lipcowa niedziela stała się tak niesamowita – Dawidowi Kwiatkowskiemu.

Krótki film ze spełnienia marzenia:https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xft1/v/t42.1790-2/11644445_845864322188140_718763805_n.mp4?efg=eyJybHIiOjU4OCwicmxhIjoxNDU3fQ%3D%3D&rl=588&vabr=327&oh=a5dcb6d7ca1172c82f863f6e4bf858d8&oe=55A3C678