Natalia - 16-letnia marzycielka to bardzo sympatyczna i otwarta dziewczyna. Wraz z Asią spotkałyśmy się z nią w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym o godz. 16.00. Czekała na nas na sali razem ze swoją mamą. Lodołamacz w postaci kosmetyczki z drobnymi kosmetykami w środku przypadł marzycielce do gustu.

 

Podczas gdy Asia wypełniała RPM, ja zajęłam się przyjemniejszą częścią wizyty: rozmową o marzeniach. Natalia początkowo ogólnie opowiadała o swoich zainteresowaniach. Najczęściej wymieniała historię oraz wszystko co związane z modą i kosmetykami. I w zasadzie już zdecydowała jakie jest jej największe marzenie. Uwielbia malować, układać fryzury swoim koleżankom. Aby mogła oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu potrzeba jej duuużo kosmetyków: cieni do oczu, pomadek, lakierów, pianek itp. itd.

 

Zanim Asia i mama Natalki uporały się z dokumentacją, ja znałam już marzenie dziewczynki. Wycieczka, spotkanie z idolem, zostanie kimś są bez porównania mniej atrakcyjne niż posiadanie własnego zestawu kosmetyków i akcesoriów do stylizacji i wizażu - po prostu wszystkiego co potrzeba do zrobienia ekstra makijażu. A gdyby tak jeszcze jakaś stylistka pokazała w jaki sposób wykonać profesjonalny makijaż, byłoby super !

 

Ja tam już się nie mogę doczekać, kiedy spełnimy to marzenie ...

 

Autor: Aga