Pierwsze spotkanie z Marcinem odbyło się w niedzielne południe, w Warszawie, gdzie chłopak przebywa na leczeniu. Aktualnie skończył już przyjmować chemioterapię, lecz czeka Go jeszcze seria naświetleń nogi zaatakowanej przez nowotwór. Marzyciel, pomimo iż tak poważnie choruje, jest niesamowicie otwartym, serdecznym i uśmiechniętym młodym facetem. Jako lodołamacz otrzymał od nas książkę „Wszystko o wędkarstwie”, która od razu widać było, że mu się spodobała. Bo faktycznie – wędkarstwo to jego wielkie hobby i pasja. Wraz z Tatą i Bratem, chodzą nad stawy, gdy tylko sprzyja temu pogoda i godzinami przesiadują nad wodą w oczekiwaniu na „branie”. Jego marzenia, a właściwie marzenie, też kręci się wyłącznie wokół wędkarstwa.

Marcin marzy o zestawie sprzętu dla prawdziwego wędkarza, który będzie służył mu przez następnych wiele lat. A na ten zestaw miałoby się składać:

- namiot 3-osobowy

- krzesełko wędkarskie

- podbierak

- kaszor

- wędki z wyposażeniem 3,6m z rękojeścią z korka

- pokrowiec na wędki

- stojak i podpórki do wędek

- pudełko z akcesoriami wędkarskimi – haczyki, spławiki itp.

 

Na zdjęciu załączonym do relacji widać z jaką dokładnością Marcin narysował nam wszystkie szczegóły swojego marzenia.

Kiedy zapytałyśmy Go o marzenia z innych kategorii, to nawet nie chciał o tym słyszeć – Jego interesuje wyłącznie wędkarstwo i własny, w pełni wyposażony sprzęt, z którego będzie mógł korzystać przez te godziny spędzone nad wodą.

 

Marcin – życzymy Ci przede wszystkim zdrowia, siły do walki z chorobą, ale jesteśmy przekonani, że to już Twoja ostatnia prosta do pełnego wyzdrowienia :).

I z całych sił postaramy się spełnić Twoje marzenie!

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu marzenia Marcina – skontaktuj się z nami:

Dominika Saide, tel.: 512 155 605, dominikasaide@gmail.com

Anna Błażejewska, tel.: 693 801 582, anna.blazejewska@mammarzenie.org