Poniższa relacja jest wspaniałym przykładem na to, że jeśli się raz „posmakuje” magii spełniania dziecięcych marzeń, to jest ona zaraźliwa. Natalia spełniła marzenie z klasą jeszcze w gimnazjum - http://www.mammarzenie.org/marzyciele/2782-Paulina/, następnie wraz z rówieśnikami z liceum spełniła marzenie Daniela - http://www.mammarzenie.org/marzyciele/3939-Daniel/. Jej młodsza siostra Kasia podąża jej tropem również już od gimnazjum, kiedy to spełniła marzenie Kamila - http://www.mammarzenie.org/marzyciele/4574-Kamil/. Teraz wraz z klasą z liceum postanowiła kolejny raz zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Tak też się stało. Spełnili marzenie Marcina o sprzęcie wędkarskim. Oto relacja Kasi:

„ W czwartek dnia 18. grudnia roku mieliśmy przyjemność poznać osobiście Marcina i wręczyć mu prezent. Oprócz mnie było ze mną trzech innych przedstawicieli klasy, dzięki tacie jednej z koleżanek, który nas podwiózł, około godziny 17 byliśmy już na miejscu.

Przywitał nas Marcin, Jego tata i brat. Marcin bardzo się ucieszył z naszej wizyty, z uśmiechem na ustach opowiadał nam o swojej chorobie, leczeniu, pobytach w szpitalu. Marcin mimo swojej choroby jest bardzo pozytywnie nastawiony do życia, naprawdę cieszył się z naszej wizyty i ze sprzętu wędkarskiego, który mu podarowaliśmy.

Do końca życia nie zapomnimy tego spotkania, naprawdę Marcin wiele wniósł do naszego życia i pokazał czym jest prawdziwa radość z życia.”

Ja ze swojej strony chciałabym bardzo podziękować młodzieży z klasy Ic I Liceum Ogólnokształcącemu w Grudziądzu oraz wychowawczyni, Pani Grażynie Winnickiej, za pomysł i realizację marzenia Marcina, Waszego rówieśnika. Wiem, że dla Niego ten sprzęt wędkarski bardzo wiele znaczy, bo bez wędkowania nie wyobraża sobie życia.

Na przykładzie Kasi i Natalii możemy się tylko uczyć, że dobro zostaje, a spełnianie marzeń, to wyjątkowo przyjemna i satysfakcjonująca rzecz. Pamiętajcie wszyscy – dobro powraca :).