Jadąc na spotkanie z naszym nowym Podopiecznym długo szukałyśmy właściwej drogi dojazdu i adresu. W końcu przed jednym z domów zobaczyłyśmy machającą do nas Mamę Piotrusia. Pomyślałyśmy, że to na pewno musi być ten dom.

Gdy tylko wysiadłyśmy z samochodu podbiegła do nas dwójka uśmiechniętych dzieci – nasz Marzyciel Piotrek i Jego siostra Agatka. Chyba bardzo cieszyli się z naszej wizyty. W domu poczęstowano nas kawą i ciasteczkami, ogólnie atmosfera była bardzo miła.

Piotruś okazał się bardzo energicznym chłopcem, uśmiechniętym, żywiołowym, bardzo chętnie z nami rozmawiał. Dostał od nas w prezencie teczkę Disneya pełną kredek, pisaków, farbek. Był więc już całkowicie gotowy do narysowania swojego marzenia. Z opowiadań Mamy dowiedziałyśmy się, że Piotrek jest wielkim fanem naszych Polskich Siatkarzy – razem z Dziadkiem oglądał wszystkie mecze z udziałem naszej drużyny podczas niedawno zakończonych Mistrzostw Świata. Piotrek jest bardzo dumny z naszych Siatkarzy! Jego ulubionym zawodnikiem jest Karol Kłos.

Równocześnie Piotruś kibicuje Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, oraz drużynie Lech Poznań i lokalnej drużynie w miejscowości, w której mieszka. Można więc śmiało powiedzieć, że jest naprawdę oddanym kibicem. Pochwalił się nam nawet, że ma szalik poznańskiego Lecha i nawet był z Mamą na jednym z meczy.

Mamy nadzieję, że to wspaniałe marzenie szybko się spełni i Piotruś będzie mógł przybić „piątkę” Siatkarzom, a szczególnie Karolowi Kłosowi, którego bardzo podziwia.