W sierpniu mieliśmy szansę spełnić kolejne artystyczne marzenie :-)
Zawitaliśmy do Głogówka, gdzie mieszka nasza Marzycielka Sandra, a jednocześnie wielka miłośniczka fotografii. Jej marzenie – aparat lustrzanka wraz z obiektywem – udało się spełnić bardzo szybko, dzięki ludziom o wielkich sercach. Ale o nich za chwilę.
Sandra spodziewała się naszej wizyty, ale chyba nie podejrzewała, że naszym odwiedzinom będzie towarzyszyło tyle emocji! Pudła i pudełeczka nasza Marzycielka rozpakowywała drżącymi rękami, bo tak naprawdę nie do końca wiedziała, co będzie w środku. Zawartość okazała się strzałem w dziesiątkę! Aparat Canon EOS 700D z dwoma obiektywami był prawdziwym spełnieniem marzeń!
Sandra może teraz zacząć naukę obsługi sprzętu, aby jak najszybciej kontynuować przygodę z fotografią. Dzięki „Spółdzielni Fotograficznej” z Opola, Sandra otrzymała także możliwość wzięcia udziału w indywidualnych warsztatach, które na pewno pomogą jej rozwijać fotograficzny talent. Sandra, życzymy Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia oraz mnóstwa niezapomnianych chwil, które będziesz mogła uwieczniać na zdjęciach. Trzymam kciuki, abyś już niedługo mogła fotografować ukochane góry ;)!

 


Ogromne podziękowania dla Pani Sylwii Leśniczak oraz uczestników turnieju golfowego „Mercedes Trophy”. Dzięki Waszemu wsparciu marzenie Sandry miało szansę się spełnić!
Równie serdeczne podziękowania dla „Spółdzielni Fotograficznej” z Opola, która podarowała Sandrze darmowy kurs z podstaw fotografii.
DZIĘKUJEMY !!!