W piękną, słoneczną środę wyruszyłyśmy w dłuższą podróż, aby poznać naszych Marzycieli. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów dotarłyśmy do naszego docelowego punktu, gdzie czekał na nas pierwszy z poznanych tego dnia Marzycieli. Jest nim szesnastoletni Igor. Przywitał nas nieśmiałym uśmiechem po czym zaprosił do swojego pokoju. To był idealny moment na wręczenie przywiezionego przez nas lodołamacza. „Przyda się” – zareagował uśmiechnięty Igor. Reakcja nie mogła być inna. To była książka z technikami, przepisami, taktykami i innymi ciekawostkami dotyczącymi piłki nożnej dla prawdziwego jej miłośnika, jakim z całą pewnością jest nasz Marzyciel. Igor przed chorobą należał do jednego ze szkolnych klubów sportowych, gdzie trenował piłkę nożną. Zna każdą piłkarską drużynę, ale sercem jest z Realem Madryt. Nazwisko żadnego zawodnika nie jest mu obce. 
Podczas rozmowy dowiedziałyśmy się też, że lubi czytać książki przygodowe, fantastyczne. A kim chciałby zostać w przyszłości? Największym marzeniem zawodowym Igora jest wrócić w przyszłości do piłki nożnej. Z czasem chciałby studiować prawo, łącząc je oczywiście z piłką nożną. 
Z naszym Marzycielem mogłyśmy porozmawiać na każdy temat, chociaż ostatecznie zawsze wracaliśmy do piłki nożnej, co tylko było potwierdzeniem jak ważna jest dla niego.

A jakie jest marzenie Igora?

Bardzo chciałby dostać PS4 z telewizorem 32 cale, dwoma padami (aby mógł grać z kolegą) i FIFĘ 2014.

Dlaczego?

Choroba nie pozwoliła naszemu Marzycielowi na dalsze trenowanie piłki nożnej w klubie sportowym, niestety musiał przerwać treningi. Dzięki PS4 będzie mógł grać w ulubioną grę, jaką jest FIFA przenosząc się przynajmniej wirtualnie na boisko. Pozwólmy Igorowi chociaż w taki sposób cieszyć się tak ważną dla niego piłką nożną.

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: Monika Bernaś, e-mail: monikabernas7@wp.pl, tel.: 513 423 079