Triatlon ukończony, nasz oficjalny sponsor i pomysłodawca projektu Power of Dreams KM for DOMINIK, Pan Dawid Sibilak już w domu, zdalni sponsorzy nie zawiedli, możemy więc spełnić jeszcze jedno marzenie. Dla nas najważniejsze - marzenie Dominika.

Ponieważ Dominik na całym etapie przygotowań był mocno zaangażowany, nie było to dla niego niespodzianką. Mimo wszystko zależało nam na chociaż minimalnym zaskoczeniu, dlatego na oprawę spełnienia wybrałyśmy profesjonalne studio nagrań. Ukryte pośród wysokich drzew, niedaleko centrum Wrocławia, miejsce „z klimatem”. I z niezwykle gościnnym gospodarzem, Panem Waldemarem Janickim.

Kiedy spełnia się tak oryginalne marzenie i do tego sponsorem jest Iron Man, jeden z 854 Polaków, którzy mogą poszczycić się tym tytułem, spełnieniu towarzyszy kamera telewizyjna. Dlatego początek naszego spotkania był lekko stresujący dla naszego marzyciela i dla nas. Na szczęście stres nie trwał długo i po kilku minutach poznawaliśmy tajniki studia, oprowadzani przez niewyczerpaną kopalnię wiedzy w osobie właściciela. Dominik z przyjacielem Maćkiem (Hesusem) patrzyli na sprzęt z błyskiem w oku, zadawali pytania, widać było, że niespodzianka się udała :) Zanim dotarł do nas p. Dawid z prezentami, Dominik nagrał swój pierwszy kawałek w profesjonalnym studio, Hesus pięknie pograł nam na gitarze i w końcu udało się odprężyć wszystkim obecnym. Jednak to nie koniec, emocje znów poszły w górę, bo oto w drzwiach pojawił się Iron Man z długo wyczekiwanym sprzętem do wymarzonego, domowego studia nagrań. Uściski, gratulacje, łzy wzruszenia, męskie poklepywanie „na misia”- dokonało się! Marzenie się spełniło!

A potem był tort, opowieści z Zurichu i pamiątkowe zdjęcia.

W niezwykłym miejscu spotkało się grono ludzi, których połączył Dominik i dwa słowa „Mam Marzenie”.

 

Dziękujemy:

- Dominikowi za cudowne marzenie i to, że mogliśmy je spełnić.

- Panu Dawidowi Sibilakowi – człowiekowi z żelaza.

- wszystkim zdalnym sponsorom – bez Was, waszej wiary w marzenia, nie udałoby się.

- Panu Waldemarowi Janickiemu z gościnę w TOWER studio http://www.towerstudio.pl/TOWER_Studio/Home.html

- TVP Wrocław (szczególnie realizatorom materiału Pani Natalii i Panu Michałowi) oraz redakcji Gazety Wrocławskiej (Pani Malwinie) za zainteresowanie Dominikiem, jego marzeniem i wyjątkowymi okolicznościami prowadzącymi do spełnienia tego marzenia.

- tym, którzy pozostają anonimowi, ale cały czas nas wspierali.

 

Zapraszamy również do obejrzenia relacji w TVP Wrocław, materiał zaczyna się w 12m i 30s.

LINK