Spełnienie marzenia Kamila odbyło się w Poznaniu wraz ze sponsorem firmą MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. Mimo nieprzewidzianych przeciwności losu, zaskoczyliśmy Kamila swoją wizytą. Nasza obecność sugerowała już, że to właśnie ten dzień – dzień spełnienia marzenia! I choć nie udało się nam wszystkim zrealizować skoku ze spadochronem pierwotnego marzenia naszego nastolatka, myślę, że komputer i jego pełne wyposażenie, jakim była myszka, głośniki, torba oraz zestaw filmów przygodowych sprawiło Mu niesamowita radość i niezapomniane wrażenia. Emocji dodawała wizyta przedstawicieli Sponsora, który uśmiechem i dobrym słowem oraz dodatkowymi gadżetami i pękiem balonów zamiast kwiatów już po kilku minutach usunąć wszelkie bariery. Dziękujemy Wam za to!

Kamil nie wiedział co powiedzieć, łzy szczęścia płynęły mu po policzkach, a po chwili płynęły już u nas wszystkich…. Kamil przygotował własnoręcznie przygotowane podziękowania dla Fundacji Mam Marzenie i mojej osoby oraz dla Sponsora. Mama nie mogła powstrzymać emocji, więc choć samo wydarzenie było wyjątkowe i pełne emocji  upłynęło pod znakiem łez, łez szczęścia i radości Kamila ze spełnionego marzenia.

Zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć i w prawdziwie rodzinnej atmosferze życzyliśmy Kamilowi pięknych wakacji, cierpliwości i zdrowia, które gwarantować będzie pełnie spokoju i szczęścia. Kamilku pamiętaj o tym co ci powiedziałam. Generuj jak najwięcej marzeń, ich posiadanie i wielka chęć spełnienia przybliża nas każdego dnia do ich realizacji. „Każdą najdalszą podróż zaczynamy od pierwszego kroku” Jesteśmy z Tobą zawsze, kiedy będziesz tego chciał!