5 marca, w środę, po południu wybrałam się razem z Martą, by spełnić marzenie 10letniej Alicji - marzenie o różowym tablecie. Udałyśmy się do akademii, bo właśnie tam przebywała nasza Marzycielka, a gdy weszłyśmy do sali, okazało się, że Ala już na nas czeka. Przywitałyśmy się z dziewczynką i zapytałyśmy, czy pamięta, jakie też było jej największe marzenie. :-) Alicja oczywiście pamiętała, a więc nie tracąc czasu, szybko podarowałyśmy Ali pudełko zapakowane w kolorowy papier. Dziewczynka sprawnie odwinęła papier, i naszym oczom ukazał się tablet! Ala od razu sprawdziła, czy rzeczywiście jest różowy i na szczęście, taki właśnie był. :-) Przed naszą kochaną Marzycielką czekało do rozpakowania drugie pudełko, w którym znajdowała się podkładka do tableta wraz z klawiaturą.

 

Ali tablet bardzo się podobał, był wymarzony - taki, jaki powinien być. Sprzęt włączyłyśmy i wspólnymi siłami podłączyłyśmy go do internetu, zmieniłyśmy tapetę, włączyłyśmy grę - ubieranie lalek. :-) Pokazyłyśmy Ali, gdzie co i jak, ale zupełnie niepotrzebnie, bo Marzycielka radziła sobie doskonale.

 Czas niestety bardzo szybko biegł i musiałyśmy pożegnać się z Alicją. Mamy nadzieję, że tablet będzie działał długo i bez zarzutu!

 Alicjo - dziękujemy Ci za to spotkanie, dziękujemy, że mogliśmy pomóc Ci spełnić Twoje marzenie, nigdy nie przestawaj marzyć. Nigdy się nie poddawaj. Trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki!

 

To był dobry dzień. Nadeszła wiosna.

Za całego serca dziękujemy Pracownikom Firmy Benefit Systems SA za spełnienie marzenia Alicji - dziękujemy za uśmiech jaki podarowaliście (i to nie jeden:-) ), dziękujemy za wiarę w piękno marzeń, za wiarę, że najpiękniejsze są te spełnione. Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze!