Rankiem 20 lutego 2014 wraz z wolontariuszką Darią zjawiliśmy się w bydgoskim studiu firmy Vivid Games, producenta gier na skalę światową. Przedstawiciele firmy z wielkim entuzjazmem zgodzili się pomóc w realizacji marzenia 7-letniego Kuby, który chciał zostać projektantem gier.

Kubuś wraz z tatą został przywitany przez szefostwo firmy i został ich najnowszym pracownikiem. Przebrał się w koszulkę z logiem najnowszej gry studia i tak rozpoczęło się długie i ekscytujące zwiedzanie firmy i jej wszystkich oddziałów - począwszy od miejsca narodzin pomysłów do testerów finalnych wersji. Serdeczni pracownicy Vivid Games umożliwili Kubie uczestnictwo w etapach tworzenia gier: Kuba dzielił się pomysłami, rysował wraz z grafikami, testował gry na komputery, konsole, tablety które jeszcze nie pojawiły się na rynku, jako jeden z pierwszych. Najwięcej emocji wzbudziło niedostępne jeszcze w sprzedaży urządzenie - Oculus Rift, czyli duże gogle zakładane na głowę, oddające wrażenie znajdowania się w grze, od których nie mogliśmy Kuby oderwać.Na koniec Kuba obiecał Bartkowi i Marcinowi z Vivid Games przysłanie swojego szczegółowego pomysłu na grę, który zostanie opublikowany na międzynarodowym Facebookowym profilu firmy.
Kuba, mimo zmęczenia dużymi dawkami emocji, niechętnie opuścił budynek. Marzenie zostało spełnione a wspomnienia na długo zostaną z nami! 
 
Dziękujemy pięknie firmie Vivid Games za zrealizowanie marzenia naszego Kuby!