Po niemal miesiącu nadszedł oczekiwany dzień – spełnienie marzenia Pauli. W całkowitej tajemnicy przed naszą Marzycielką, razem z prorektor Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu - dr n. med. Izabelą Wróblewską, udałyśmy się do wrocławskiej kliniki dziecięcej. Zaopatrzone w mnóstwo słodyczy, balony i świąteczną czapkę, po uprzedniej konsultacji z mamą, trafiłyśmy do pokoju dziewczynki. Jakże wielkie było Jej zdziwienie, kiedy zobaczyła nas z prezentami w zielonym papierze! Zaskoczona i uradowana od razu rozpoczęła rozpakowywanie, począwszy od najmniejszych gadżetów, skończywszy na upragnionym sprzęcie – laptopie z programem do obróbki fotografii oraz Internetem! Z lekkim trudem próbowałyśmy oswoić się z nowymi nabytkami i dokonać ostatecznych instalacji, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Jak zwykle mama Pauli zapewniła fantastyczną atmosferę i zajęła nas rozmową. Okazało się, że to już ostatni dzień w klinice i dziewczyna będzie mogła swobodnie cieszyć się świętami i spełnionym marzeniem w rodzinnym domu wspólnie z rodzeństwem. W trakcie spotkania, by uwiecznić uroczysty moment, robiłyśmy dużo zdjęć, które już zawsze będą nam przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu i niesamowicie miłych ludziach. Z niemałym wzruszeniem nastąpił czas pożegnania, wymieniłyśmy ostatnie uściski i dobre słowa. To był bogaty w doznania dzień, dostarczający każdemu wiele przyjemności i ogrom szczęścia.

Marzenie Pauli zostało zrealizowane dzięki środkom zebranym podczas zbiórki na terenie Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. To dzięki ogromnemu zaangażowaniu studentów i pracowników uczelni Paula otrzymała wymarzonego laptopa. Dziękujemy za Waszą pomoc!

Specjalne podziękowania należą się Panu Rektorowi dr n. o k. f. Tomaszowi Halskiemu- za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki na terenie uczelni.

Bardzo mocno dziękujemy Pani Prorektor do spraw studenckich dr n. med. Lucynie Sochockiej- za pomoc w organizacji zbiórki, wsparcie i osobiste zaangażowanie.

Dziękujemy również Pani Prorektor do spraw naukowo- dydaktycznych dr n. med. Izabeli Wróblewskiej- za wsparcie i osobiste zaangażowanie, a także uczestnictwo w realizacji marzenia Pauli.