Spełnienie marzenia Julci miało miejsce zaledwie kilka dni po jej 5. urodzinach, 11. grudnia. W ten dzień od samego rana trwały przygotowania związane z upiększaniem laptopa według wizji naszej Marzycielki. Laptop miał być bowiem cały różowy, a żeby tego było mało, miała na nim widnieć postać Hello Kitty. Niespodzianką miał być również różowy pokrowiec, oczywiście w Hello Kitty ;)

Wczesnym popołudniem odwiedziliśmy Julcię, która już nas wyczekiwała. Z dużym zainteresowaniem zerkała na przyniesione przez nas torby, więc nie mogłyśmy długo zwlekać z wręczeniem ich dziewczynce. Julcia z prawdziwym błyskiem w oku patrzyła na swojego wymarzonego różowego laptopa! Oglądnęła go ze wszystkich stron i stwierdziła, że właśnie taki miał być. A więc marzenie zostało spełnione! Zabrała się za oglądanie reszty niespodzianek, a więc etui, myszki i bajki, ale raz po razie spoglądała na swój nowy różowy sprzęt. Nie mogła się doczekać, kiedy będzie można go uruchomić i zacząć prawdziwą zabawę! Aby nie zajmować cennego czasu potrzebnego na uruchomienie i zainstalowanie wszystkich potrzebnych programów, pożegnałyśmy się ze szczęśliwą Julcią, życząc jej wspaniałej zabawy nie tylko dzisiaj, ale każdego kolejnego dnia przez dłuuuugi czas.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom, które włączyły się do facebookowej akcji „5 zł na 5-te urodziny Julci”. To dzięki Waszym wpłatom i pomocy mogliśmy spełnić marzenie dziewczynki!