Nadszedł dzień spełnienia marzenia Przemka. Dokładnie 29.06 pojechaliśmy do niewielkiej miejscowości,gdzie czekał na nas z rodzicami. Spokojna okolica do której dotarliśmy zauroczyła nas swoją świeżością . W godzinach około południa byliśmy już na miejscu. Przemek jest chłopcem bardzo energicznym, radosnym. Jak tylko usiedliśmy w pokoju pokazywał nam zdjęcia z wycieczek, następnie graliśmy w x box. Ponieważ gra wymaga zręczności oraz dużej aktywności to właśnie dzięki niej Przemek odzyskał sprawność po wyczerpującej walce z chorobą. Największą uwagę zwróciła motywacja oraz chęć działania i ciekawość jaką chłopiec potrafi zarażać wszystkich dookoła. 

Jego marzeniem było akwarium z rybkami. Czekaliśmy więc około godziny na przybycie osób odpowiedzialnych za dostarczenie marzenia. Wreszcie przyjechali. Akwarium zostało ustawione na półce w pokoju gościnnym. Razem z Przemkiem, jego rodzicami przyglądaliśmy jak akwarium zapełnia się najpierw piaskiem, później wodą, a na samym końcu rybkami, które wpuszczał sam Przemek.
Po spotkaniu wróciliśmy bogatsi o wspomnienia oraz zadowoleni ze spełnienia marzenia . Wiemy, że każdy z nas oprócz życia własnego powinien dbać o inne, ponieważ życie tylko dla siebie jest pozbawione radości.

Z całego serca dziękujemy Sponsorom !!! Ludziom bez których marzenie Przemka nie spełniłoby się!