Historyczny dzień - sadzimy drzewo marzeń przed szpitalem Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka z okazji 10 urodzin Fundacji. Aby ten dzień był jeszcze bardziej szczególny, koniecznym elementem było spełnienie kilku marzeń. Udało nam się zaprosić do Katowic dwójkę Marzycieli - Zuzię i Igora. Oboje z ogromnym zapałem pomagali przy zasadzeniu podarowanego nam drzewka, a później dzielnie stali w świetle fleszy aby uwiecznić ten wyjątkowy moment. Urodziny są świetną okazją, aby weselić się w dobrym towarzystwie, dlatego też po ciężkiej pracy udaliśmy się na dobre ciacho we wspólnym marzycielskim gronie.

Dla samych Marzycieli szczególną chwilą radości był moment spełnienia ich "laptopowych" marzeń. Oczywiście laptopy były przez nich precyzyjnie opisane: Zuzia - konieczne różowy, Igor - duży, do oglądania bajek. Po rozdarciu ozdobnego papieru i otwarciu pudeł stało się faktem, że są to prezenty, o których marzyli. Dodatkowo mogli sami zainstalować swoje ulubione gry i rozpocząć zabawę na swoim nowym sprzęcie. Uśmiechnięte buzie wynurzające się zza ekranu komputerów uczyniły ten historyczny dzień jeszcze piękniejszym.

Pomimo dobrej zabawy późna pora skłoniła naszych Marzycieli wraz z rodzicami i rodzeństwem do zakończenia wspólnego "biesiadowania". Zuzia i Igor nie tylko słowami gorąco podziękowali za spełnienie ich marzeń, ale przede wszystkim rozweselonymi oczami i rozradowanymi twarzami. Takie buzie to jest to, co wolontariusze lubią najbardziej i to, co sprawiło, że urodziny Fundacji w oddziale katowickim można zaliczyć do bardzo udanych :).