Dzięki firmie Henwar Agnieszka nie musiała długo czekać na realizację swoje największego marzenia, jakim był ( dla przypomnienia ) czarny laptop z Internetem oraz z niebieską myszką ! Podczas realizacji były z nami obecne dwie przesympatyczne przedstawicielki firmy Henwar dzięki czemu Agnieszka miała tego dnia sporą grupę odwiedzających ;) Marzycielka na 100% nie była pewna czy tego dnia pojawimy się z jej upragnionym laptopem, wizyta byłą pełna niedopowiedzeń ale jak przyszło na kobietę intuicja podpowiedziała Agnieszce, że to TEN dzień :D

 

Prezent został szybko rozpakowany z zachowaniem wszelkich ostrożności, najpierw oczywiście laptop, potem myszka później trzeba było sprawdzić czy wszystko działa i „coś” zainstalować. Tutaj pojawiła się kolejna niespodzianka dla Agi: Simsy 3, w które uwielbia grać ale swoich nigdy nie miała. Radość marzycielki rosła a uśmiech ani na chwilkę nie znikał z jej twarzy. Mama zaniemówiła i stała z boku, a do sali powoli zaczęły przychodzić dzieci z innych sal słysząc co się tutaj dzieje. Później instalowałyśmy Internet i wszystko szło zgodnie z planem. Szczęście rosło z każdą minutą. Aga zaczęła nam opowiadać z kim będzie teraz mogła się kontaktować i w co grać za pomocą Internetu. Dodatkowo Agnieszka dostała jeszcze przenośną pamięć oraz nieodłączny element każdej realizacji jakim jest dyplom spełnionego marzenia!

 

Niewątpliwie był to wyjątkowy wieczór przepełniony uśmiechem i dobrem : ) Kiedy wychodziłyśmy Agnieszka uruchomiła już Simsy wiedziałyśmy, że wszystko co będziemy mówić czy robić pozostanie bez odbioru gdyż gra całkowicie ja pochłonie. Z chęcią też byśmy poddały się takiemu uzależnieniu ale niestety to nie było nasze marzenie … dostałyśmy po buziaku i zostawiłyśmy Agnieszkę z jej marzeniem ! : )