Spokojny niedzielny poranek, piękna pogoda i dużo wolnego czasu- jak moglibyśmy wykorzystać ten wspaniały dzień lepiej niż poznanie nowego Marzyciela.

Odwiedziliśmy Kubę w jego rodzinnym domu, gdzie  nasz 9 letni marzyciel czekał już na nas ze swoimi rodzicami. Już wcześniej udało nam się uzyskać więcej informacji na temat Kuby i jego zainteresowań.

Chłopiec uwielbia piłkę nożną, gry komputerowe i klocki Lego, więc jako lodołamacz postanowiliśmy obdarować chłopca nową grą komputerową i kubkiem kibica, aby mógł w najbliższych dniach kibicować naszej drużynie podczas rozgrywek.

Kuba pokazał nam swoje ulubione gry komputerowe i opowiedział o swoich zainteresowaniach i ulubionych zabawach. Okazało się, że nasz nowy Marzyciel ma tak wiele marzeń ,że nie potrafił dzisiaj zdecydować się, które z nich jest tym największym i spełnienie, którego przyniosło by mu najwięcej radości.

Umówiliśmy się z Kubą, że odwiedzimy go ponownie za kilka dni a on w tym czasie zastanowi się nad wyborem swojego największego marzenia.