W deszczowy wtorek wybrałyśmy się z Moniką w odwiedziny do naszej Marzycielki – Patrycji. Powód naszych odwiedzin był bardzo piękny – spełniamy marzenie, o czym dziewczyna do samego końca nie wiedziała :). Przywitałyśmy się z Patrycją i usiadłyśmy w salonie i powiedziałyśmy, że przyjeżdżamy ze smutną wiadomością, że nie wiadomo kiedy spełni się marzenie, że trzeba czekać. Patrycja spojrzała na nas uważnie i pewnie z mojego uśmiechu wyczytała, że żartujemy :). Wyciągnęłyśmy z torby, mniejszą torebkę z tajemniczą zawartością i podałyśmy naszej Marzycielce.

Patrycja ze słowami: „wiedziałam!” uśmiechnęła się i wyciągnęła pudełko z telefonem – nowoczesnym, dotykowym smartfonem, a później sam przedmiot, o którym marzyła. Od razu włożyła kartę, baterię i włączyła otrzymany prezent. Działał bez zarzutu. Patrycja stwierdziła, że zaraz przegra sobie z komputera wszystkie piosenki Justina Biebera, które bardzo lubi, obrazki i wszystkie inne „rzeczy”, które chciałaby mieć w swoim nowym telefonie. Wypróbowaliśmy też jak dzwoni – Marzycielka zadzwoniła szybko do mamy, zapisując jej numer w kontaktach i do swojej koleżanki. Weszła także w internet (wykupiła specjalny pakiet) i zaczęliśmy oglądać filmiki. Bardzo się ucieszyła, że może korzystać z internetu w swoim telefonie, ponieważ jeszcze nie ma dostępu do sieci przez komputer. „Bawiła się” smartfonem tak długo, aż stwierdziła, że w zasadzie to już wszystko wie i aż bateria się rozładowała. Podarowałyśmy dyplom spełnionego marzenia i zrobiłyśmy zdjęcia. Wkrótce musiałyśmy się pożegnać z Patrycją i Jej Rodziną, dziękując za wspaniałe, ciepłe przyjęcie.

Kochana Patrycjo, dziękujemy Ci za tak wspaniałe marzenie i za to, że mogliśmy pomóc Ci je tak szybko spełnić. Cieszę się, że dzięki nam i osobie, która pomogła nam w realizacji tego marzenia, pojawił się na Twojej twarzy uśmiech. :) Niech smartfon długo i dobrze się sprawuje! Nigdy nie przestawaj marzyć!

Chciałabym z całego serca podziękować Panu, który po raz kolejny pomógł spełnić dziecięce marzenie. Dziękuję, że mogłam utrzymywać z Panem e-mailowy kontakt, dziękuję za dobre słowa i chęci, za dobre serce :). Bez Pana nie udałoby się spełnić marzenia Patrycji. :)

I dziękuję również Pani Monice. To pierwsze i mam nadzieje, ze nie ostatnie marzenie, które razem spełniałyśmy!

Oby takich ludzi jak Państwo było jak najwięcej!