Piękny, słoneczny dzień jest idealny by spełnić kolejne marzenie. A więc ruszamy w drogę do Racławiczek do Jennifer by przekazać Jej sprzęt do śpiewania. Dziewczyna czeka już na nas z mamą. Wnosimy po kolei kilka pudeł, jakie zdziwienie pojawia się na twarzy Jennifer, „aż tyle tego?" pyta zaskoczona. Czas zacząć rozpakować pudła, Marzycielka pierw otwiera mniejsze pudełka, w których znajduje się mikser, w kolejnym mikrofon. No to teraz pora na wielkie kartony, są dwa. Co w nich jest? Oczywiście, że duże głośniki, przecież wszyscy sąsiedzi muszą usłyszeć jak Jennifer śpiewa :) Gdy mamy już wszystko rozpakowane, zabieramy się za podłączanie sprzętu, 4 kobiety i sprzęt do śpiewania, czy uda się? Ooo udało się, coś działa :) Jennifer śmieje się, widać jak bardzo marzyła o sprzęcie. Podłączamy mikrofon i czas na koncert. Poprosiłyśmy Jennifer by coś dla nas zaśpiewała, trochę się wstydziła, ale jednak coś dla nas zaśpiewała. Na początku coś po polsku- Ania Wyszkoni „Czy ten pan i pani", a potem Of Monsters&Men „Little Talks". Cóż za piękny głos! Niesamowity! Dzięki własnemu sprzętowi Jennifer będzie mogła rozwijać swój talent. Cieszymy się, że udało nam się spełnić to wyjątkowe marzenie.

Marzenie zrealizowane ze środków zebranych podczas zbiórki publicznej nr 0113/2012.OP, zorganizowanej w dniach 20-21 lipca 2012 roku w Głuchołazach podczas VI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA.

 

Dziękujemy serdecznie widowni VI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA w Głuchołazach! To dzięki Państwa dobrym sercom Jennifer może się cieszyć upragnionym sprzętem do śpiewania.

Jennifer przygotowała dla Państwa specjalne podziękowania, wykonane własnoręcznie przez Nią (podziękowania mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach poniżej)

 

Dziękujemy także burmistrzowi Głuchołaz-Panu Edwardowi Szupryczyńskiemu, Panu Pawłowi Szymkowiczowi, Panu Ryszardowi Kowalowi, a także organizatorom VI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA za pomoc w zorganizowaniu zbiórki publicznej.

 

Ogromne podziękowania dla Pana Rafała Długosza, Pana Pawła Koniecznego i Pani Agnieszki Białeckiej za pomoc i dobre słowo.

Specjalne podziękowania dla firmy SIMPLE AV Dominik Lipka we Wrocławiu za fachową pomoc w wyborze sprzętu dla Jennifer, a także rabat.

Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza Dworaczka za nieocenioną pomoc.