Piękna słoneczna niedziela, pierwsza tak gorąca tej wiosny.  Na termometrach + 30 stopni. Dla nas ten dzień byłby wyjątkowy bez względu na pogodę za oknem, bo dziś spełnia się marzenia Wiktorii, która marzyła o spotkaniu z Panem Andrzejem Grabowskim. Mimo tego, że Pan Andrzej zgodził się na spotkanie już jakiś czas temu, zdrowie Wikusi bardzo długo nam nie pozwalało zrealizować marzenia. Aż wreszcie w ostatnią niedzielę miesiąca w przecudnych wnętrzach najlepszej Restauracji w Warszawie „Dom Polski", która zaprosiła nas na wspaniały obiad, spotkaliśmy się z Panem Andrzejem i Jego  żoną.  Od progu było czuć cudowną, rodzinną atmosferę, cała obsługa restauracji była w gotowości na każde nasze życzenie, a stoły uginały się pod cudownymi i pachnącymi potrawami. Panowie kelnerzy co chwilę proponowali smakołyki i aż żal było odmawiać. Ale najważniejszym punktem była oczywiście rozmowa z Panem Andrzejem. Wiktoria fanka serialu „Świat według Kiepskich", w którym Pan Andrzej gra od tak dawna cytowała co chwila dialogi „Ferdka", a Pan Andrzej „łapał się za głowę", że ona tyle pamięta. Wiktoria zna każdy odcinek na pamięć.

Pan Andrzej opowiedział nam o innych aktorach oraz o tym jak to jest „od  kuchni". Jak wyglądają godziny spędzone na planie i jak powstaje serial. Było też o marzeniach.. Wiktoria oprócz spotkania z Panem Grabowskim chciała również mieć małego kotka i to marzenie również się spełni niebawem. Rodzice obiecali kupić Wiktorii kotka, który ma już nawet swoje imię „Ferdek".

Długo rozmawialiśmy, robiliśmy pamiątkowe zdjęcia i co chwilę zaglądaliśmy na stoły z potrawami . Wiktoria dostała również od Teatru Szóste Piętro bilety na spektakl i wraz z całą rodziną obejrzy Pana Andrzeja na żywo na deskach teatru. Były również inne „kiepskie" gadżety - odcinki serialu na płytach DVD. Pan Andrzej również przybył z prezentami - Wiktoria dostała od Niego fotografie z autografami specjalnie dla niej.

Ale najpiękniejsze jest to, że marzenie nadal trwa, już niebawem Wiktoria spotka się ponownie z Panem Andrzejem i Jego żoną w swoim rodzinnym mieście, gdzie Nasz Wspaniały aktor będzie na gościnnych występach.  Również po spektakl w teatrze Pan Andrzej zaproponował spotkanie. Wiktoria była wniebowzięta, a my szczęśliwi, że kolejne tak cudowne marzenie jest za nami.

 

Serdecznie dziękujemy wspaniałej Restauracji „Dom Polski" za cudowną gościnę !

Składamy podziękowania dla Teatru „Szóste Piętro" za prezent w postaci biletów na spektakl „Chory z urojenia" w którym gra Pan Andrzej Grabowski.

I oczywiście dziękujemy Panu Andrzejowi i Jego żonie, za tak ogromną chęć spotkania się z nami - bo bez tego nie bylibyśmy w stanie zrealizować tego marzenia !!!!

 

DZIĘKUJEMY !!!!!!!