W piątek 22 lipca wyruszyłyśmy do Płocka spełnić marzenie Patryka!

Był to dzień bardzo szczególny bo chłopiec obchodził swoje 14 urodziny! Specjalnie wybrałyśmy właśnie tę datę na dzień realizacji marzenia, żeby zrobić Patrykowi niespodziankę. Będąc w konspiracji z Mamą chłopca przyjechałyśmy na umówioną godzinę i zakradłyśmy się pod drzwi mieszkania. Położyłyśmy ogromne pudło z laptopem na wycieraczce, zadzwoniłyśmy do drzwi i uciekłyśmy na dolne piętro. Niestety okazało się że dzwonek nie działa. Gdy już chciałyśmy wrócić się, żeby zapukać usłyszałyśmy jak po schodach wchodzi Natalka - młodsza siostra Patryka. Poprosiłyśmy ją, żeby powiedziała bratu żeby otworzył drzwi. Dziewczynka szybko pobiegła do mieszkania i zaczęła krzyczeć do Patryka "Zobacz, zobacz co leży przed drzwiami". Patryk początkowo nie chciał pójść, myślał chyba że siostrzyczka go wkręca, jednak dziewczynka nie dala za wygraną i namówiła Patryka, żeby wstał i zobaczył. Nagle usłyszałyśmy wielki okrzyk zdziwienia i nim zdążyłyśmy wejść na górę laptop był już wyjęty z opakowania

i Patryk miał go na swoich kolanach ! Zaskoczone ekspresowym tempem w jakim chłopiec otworzył prezent, upewniłyśmy się że niespodzianka się udała i sprawiłyśmy Patrykowi dużą radość !

Tylko się rozebrałyśmy, a już Mama Patryka usadziła nas przy stole i zaczęło się świętowanie ! Zupa, drugie danie, kawa, tort, szampan (Piccolo) i ciasto! Zostałyśmy niesamowicie ugoszczone i ciepło przyjęte przez rodzinę naszego Marzyciela !

Niestety nie wszystko było po naszej myśli. Okazało się, że laptop nie ma wgranego oprogramowania i trzeba było zwołać do domu starszego brata Patryka, który zna się

na komputerach. Gdy wszystko zaczęło się instalować, my musiałyśmy już wracać do domu,

bo wiedziałyśmy że to potrwa bardzo długo a przed nami kawałek drogi! Byłyśmy pełne obaw czy wszystko będzie ok, ale na szczęście Mama Patryka napisała nam później sms-a, że wszystko

w porządku i laptop działa. Przed odjazdem wręczyłyśmy Patrykowi Dyplom Spełnionego Marzenia i poprosiłyśmy, aby zawsze pamiętał, że marzenia naprawdę się spełniają i nigdy nie przestawał marzyć!

 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim wspaniałym ludziom dzięki którym tak szybko mogłyśmy zrealizować marzenie Patryka!

Szczególne podziękowania składamy Państwu Emilii i Markowi Kościanek za zorganizowanie na ślubie zbiórki pieniędzy i przekazanie ich dla Patryka!

Dziękujemy za ich wielkie serce, ogromne zaangażowanie oraz wielką chęć uczestnictwa w realizacji!

Serdecznie dziękujemy dyrekcji magazynu "Show" za przekazanie pieniędzy dla naszej Fundacji z okazji urodzin Małgosi Kożuchowskiej!

 

To dzięki Państwu na twarzy Patryka zagościł piękny uśmiech

Dziękujemy !