Na pierwsze spotkanie z 13-letnią Olą przyjechaliśmy bardzo dobrze przygotowani. Mimo, że za oknem panuje zima i jest ponuro, na jednej z sal dostrzegliśmy radość  i optymizm a na nasz widok - uśmiech od ucha do ucha. Byliśmy już pewni, że dobrze trafiliśmy a ta pogodna dziewczynka to nasza nowa Marzycielka.

   Lodołamacz okazał się tylko formalnością, ponieważ od razu zostaliśmy przywitani jak starzy, dobrzy znajomi. Trafiliśmy w dziesiątkę. Leksykon Zwierząt, dla prawdziwej pasjonatki jaką jest Ola, będzie dobrym podsumowaniem zdobytej wiedzy, książka „Nowe przygody Mikołajka" - umilaczem czasu spędzanego w szpitalu a kubek idealny na „swojskie" mleko tuż po powrocie do domu.

   Zwierzęca pasja Oli wynika z tego, że sama ma w swoim domu mini farmę. Pochwaliła się, że posiada chomika, trzy psy i kotki, krówki, świnki oraz kurki, które biegają po okolicznych łąkach. Zdradziła nam, ze uwielbia się nimi zajmować i nigdy nie przeprowadziłaby się do miasta. W zupełności ją rozumiemy i zazdrościmy J Podczas jej nieobecności w domu, zwierzątkami opiekuje się tata.

   Kiedy przeszliśmy do najważniejszego tematu - marzenia - Ola nie miała wątpliwości. Żadne zostać, zobaczyć, czy spotkać. Od zawsze marzyła o jednym - źrebak, z którego, pod jej czujnym okiem, wyrośnie piękna, gniada klacz z czarnym ogonem i czarną grzywą a do tego siodło i uprząż aby w przyszłości móc na niej jeździć. Mama zaakceptowała marzenie i zapewniła, że w domu są warunki i znajdzie się miejsce dla wymarzonej przez Olę klaczy.

   Takie wyczekane marzenia są najpiękniejsze i przynoszą najwięcej radości. Cieszymy się razem z Olą i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko je spełnić!

 

Jeśli chcesz pomóc w realizacji marzenia Oli, skontaktuj się z nami:

 

Marcin Polczyński - mail: mpolczynski@gmail.com, tel. 602 187 288

Agnieszka Skuczyńska - mail: skuczynska.agnieszka@gmail.com, tel. 512 085 913

Paulina Stępniak - mail: paulinu90@o2.pl, tel. 796 551 329