Dzień 06 listopada 2010 r. to był wyjątkowy dzień dla naszej marzycielki Julii, bo właśnie wtedy spełniło się jej największe marzenie. Ale od początku… Julia przyjechała wraz z rodziną do Galerii Malta z myślą, że chcemy po raz kolejny się z nią spotkać i zabrać do kina. Przepyszne „co nieco” u Grycana było początkiem atrakcji, a Julia dowiedziała się o całym podstępie. 

 

Do ekipy dołączyła Magda - asystentka stylisty i zaczęła się najważniejsza część dnia… Na pierwszy ogień poszły sklepy, w których nie trzeba było wybierać ubrań. Tam Marzycielka kupiła sporo ciekawych rzeczy, np. gry planszowe, figurki, płytę, książki.

 

Kiedy dotarł do nas stylista, świetnie dogadał się z marzycielką; Julia dobrze wiedziała czego chce. Zaczęły się prawdziwe zakupy. Przymierzalnie były oblegane przez wszystkich i każdy z nas mógł poczuć się jak stylista, więc zaangażowaliśmy się w doradzanie i ocenę ubrań dla Julii. W każdym ze sklepów nasza marzycielka miała fantastyczną obsługę. Wszyscy byli wzruszeni uczestnictwem w spełnieniu marzenia, a Julia była szczęśliwa. Na jej twarzy cały czas gościł szeroki uśmiech. Spędziliśmy w Galerii cały dzień. Po pożegnaniu z marzycielką, rodzina odjechała samochodem wypełnionym zakupami Julii.

 

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tak wspaniałego spełnienia marzenia Julii. Przede wszystkim dziękujemy Galerii Malta i sklepom, które zdecydowały się pomóc, jak również państwu Katarzynie i Łukaszowi Mierzał, za wsparcie naszej fundacyjnej akcji „Zamień kwiaty na marzenie” i przekazanie zebranych pieniędzy na spełnienie marzenia. To co czuła Julia tego dnia jest nie do opisania. Na pewno zapamięta ten dzień, tak jak my, na długo.

 

Julio, dziękujemy ci za tak wspaniałe marzenie i cieszymy się, że mogliśmy pomóc je spełnić. Pamiętaj- nigdy nie przestawaj marzyć, bo marzenia mają magiczną moc!


Relacja: Eliza