W czwartek około godziny 17 wyruszyliśmy z Warszawy w okolice Siedlec na spotkanie z naszą nową Marzycielką. Podróż nieco nam się dłużyła, gdyż w naszej głowie ciągle rodziło się pytanie: jaka będzie Klaudia, o czym marzy? Gdy wreszcie dotarliśmy na miejsce, nasza mała Marzycielka czekała już na nas w swoim przepięknym pokoju, pełnym magii.

  Klaudia to śliczna, niezwykle delikatna dziewczynka o pięknym uśmiechu. Wielka wielbicielka Hannah'y Montana. Wiedząc o jej zainteresowaniach, aby "przełamać pierwsze lody" kupiłyśmy jej akcesoria fanki - torebkę, długopis i karty z Hannah. Dziewczynka była w siódmym niebie! Drugą pasją Klaudii jest rysowanie! Dodatkowo więc wręczyłyśmy jej przybory małej malarki - płótno z kolorowanką i farbki.

   Od samego początku naszej wizyty Klaudia z chęcią opowiadała nam o sobie. Wspólnie rysowałyśmy, dziewczynka podszkoliła nas w zakresie wiadomości o Hannah i pokazała nam swoje ulubione zabawki! Gdy wreszcie zapytałyśmy ją czy zna cel naszej wizyty, jej oczy nabrały blasku. Próbowałyśmy opowiedzieć jej o wszystkich kategoriach marzeń, lecz Klaudia była zdecydowana - znała już swoje największe marzenie. Bez cienia wątpliwości wyjawiła nam, że jest to nieduży, różowy laptop z internetem. Dziewczynka mogłaby na nim nie tylko oglądać najnowsze odcinki Hannah Montana czy H2O, ale także grać w ulubione gry. Klaudia ma także liczne grono wspaniałych koleżanek i kolegów z którymi mogłaby komunikować się na gadu gadu.

Mocno wierzymy, że uda nam się jak najszybciej spełnić marzenie Klaudii!

Jeżeli chcesz podarować uśmiech i pomóc w realizacji marzenia dziewczynki, prosimy o kontakt:

Ania Wajda 501659381

Ania Gręda 507732456