Co najbardziej lubisz jeść? Czy żona Cię wspiera, kiedy odnosisz porażkę? Czy chciałbyś kiedyś zostać trenerem? Jakie masz hobby? - to tylko kilka pytań, które 17-letni Rafał miał do siatkarza Łukasza Kadziewicza. Sportowiec, który z przyjemnością zgodził się na spotkanie z Marzycielem, wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Sam też był zainteresowany, jak często Rafał śledzi sportowe zmagania naszej siatkarskiej drużyny. Rafał i jego rok młodszy brat Łukasz, który również marzy o spotkaniu ze znanym sportowcem, dostali od Łukasza Kadziewicza superprezenty - część z nich możecie zobaczyć w naszym fotoreportażu - ;)

Popularny siatkarz przywiózł ze sobą srebrny medal z mistrzostw świata - specjalnie, żeby pokazać chłopcom.

- Chyba dziś nie zasnę - mówił chłopiec, gdy zbieraliśmy się do wyjścia. Razem z bratem od razu szukali miejsca na ścianie, gdzie zawisną klubowe szaliki, które dostali od gościa.

Zaraz po naszym spotkaniu Rafał musiał wracać do szkoły w Wierzbicach, gdzie na co dzień uczy się i poddaje rehabilitacji. Kiedy tam przyjechaliśmy, mimo późnej pory czekali na niego koledzy z pokoju. Gdy tylko Marzyciel pojawił się w drzwiach, pytali, jak było. Nic dziwnego, w końcu nie do każdego na herbatę przyjeżdża sam Łukasz Kadziewicz!