Czy marzenia się spełniają? Oczywiście, że tak! Niezależnie od tego, jak duże czy małe jest nasze marzenie.

12 sierpnia okazał się dniem szczególnym dla Pawła, a mianowicie dniem spełnienia jego marzenia! Ten dzień był jeszcze bardziej wyczekany, ponieważ marzenie Pawła łączyło dwie jego największe pasje - klocki lego oraz historię.

W sobotnie popołudnie nasz Marzyciel wraz z najbliższymi pojawił się w poznańskim HistoryLandzie gdzie został przywitany przez naszego przewodnika Pana Norberta. Pawła bardzo interesuje historia zatem z wielkim zaciekawieniem słuchał dziejów historii Polski. Pan Norbert nie tylko opowiadał, ale też i zadawał wiele pytań, na które Paweł bez problemu odpowiadał. Nasze zwiedzanie rozpoczęło się od Osady w Biskupinie, a zakończyło na Stoczni Gdańskiej. Dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości Paweł mógł „polatać” nad Klasztorem na Jasnej górze, co również było wielką atrakcją. Jednak zapytany która wystawa najbardziej mu się podobała to bez zawahania odpowiedział - Bitwa pod Grunwaldem, przy której spędził najwięcej czasu.

Zwiedzanie wystawy to nie tylko podróż przez dzieje Polski, ale też wejście do wizjonerskiego świata kreatorów. Paweł był pod wielkim wrażeniem z jaką precyzją jest wszystko zbudowane, ile klocków do tego zostało użytych. Bez wątpienia pozostanie to na długo w jego pamięci.

Dziękujemy firmie Europejskie Centrum Remarketingu za spełnienie marzenia Pawła!